Gry

Crimson Desert zachwyca - zobacz sam

przeczytasz w 1 min.

Obejrzyj 2-minutowy gameplay Crimson Desert, a szybko przekonasz się, że ta przygodowa gra akcji może być jedną z najpiękniejszych produkcji w historii elektronicznej rozrywki.

Nawet jeśli uznamy, że Crimson Desert nie ma najbardziej realistycznej oprawy wizualnej (choć zdanie mogą być tu podzielone), to jednak detale sprawiają, że grafika rzeczywiście zachwyca. Ślady zostawiane podczas biegu po śniegu, liście unoszące się podczas spaceru czy krople deszczu przecinające powietrze podczas ulewy – to wszystko robi olbrzymie wrażenie. Sekret tkwi w zaawansowanej fizyce wiatru, napędzającej te specjalne efekty pogodowe. 

Zobacz gameplay Crimson Desert: 

Oczywiście ta gra ma nie tylko dobrze wyglądać, ale też reprezentować wysoki poziom pod względem rozgrywki. Odpowiedzialna za nią ekipa Pearl Abyss udowodniła już wcześniej, że potrafi łączyć te dwa aspekty – przy okazji Black Desert Online. Tym razem zaserwuje nam nie MMO, lecz tytuł przeznaczony dla jednego gracza, co wielu może uznać za olbrzymią zmianę na plus. 

Kiedy premiera? Nie wiadomo

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy przyjdzie nam zagrać w Crimson Desert. Choć sama gra jest już niemal gotowa, nie poznaliśmy nawet przybliżonej daty premiery. Twórcy mówią wprost, że nie chcą powtórzyć błędów Polaków, którzy przedwcześnie wydali swoją produkcję o olbrzymim potencjale – Cyberpunk 2077. To dobra postawa, mimo to liczymy, że nasza cierpliwość nie będzie testowana zbyt brutalnie... 

Źródło: Dark Side of Gaming, Guti89/YouTube, Pearl Abyss

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  4
  I czemu zawdzięczamy te wszystkie efekty?

  Modelowi fizyki.
  • avatar
   Kenjiro
   1
   Poczekamy, zobaczymy. Wizualnie jest pięknie, ale czy gameplay będzie odpowiedni? Już sam fakt z filmu, gdzie deszcz pada przy pięknej słonecznej pogodzie daje do myślenia, czy twórcy ogarną całość, czy w części będzie wizualny przepych, a część będzie "taka se".
   • avatar
    Klopsiki
    1
    To może być świetna gra.
    • avatar
     Nefae
     1
     ''Pearl Abyss udowodniła już wcześniej, że potrafi łączyć te dwa aspekty – przy okazji Black Desert Online.'' No chyba nie.
     • avatar
      Kuciapa
      1
      W dalszym ciągu czekamy aż w grach będzie w miarę realistyczna fizyka że wszystko będzie można rozwalić czekam na to z utęsknieniem od 20 kulwa lat
      • avatar
       damianox89
       0
       Teraz pytanie jaki procesor ogarnie to wszystko? O grafice nie wspominam.