Tablety

Crux Loaded zmieni tablet iPad w laptopa

przeczytasz w 1 min.

Firma Crux już wkrótce poszerzy swoją ofertę o urządzenie nazwane Loaded. Dzięki niemu, w kilka sekund można zmienić tablet Apple iPad w laptopa, a dodatkowo podładuje jego akumulator.

Crux Loaded jest naprawdę interesującym produktem. Urządzenie to bowiem jest nie tylko klawiaturą do iPada, ale też zewnętrznym akumulatorem, dzięki czemu, podczas pracy z Loaded, bateria urządzenia Apple automatycznie się ładuje i po odłączeniu pozwala na kolejne 7,5 godziny pracy. Poza standardową klawiaturą, produkt wyposażony jest także w trackpada pozwalającego na sterowanie takie, jakie ma miejsce w przypadku normalnego komputera przenośnego, ale nie musimy rezygnować z dotykowych funkcji, które nie są wyłączane.

Crux Loaded iPad 1Crux Loaded iPad 2

Pod względem funkcjonalności jest to bez wątpienia bardzo interesujące urządzenie. Niestety, takie udogodnienie będzie sporo kosztować. Cena, jaką ustaliła firma Crux wynosi bowiem aż 249 dolarów amerykańskich, czyli około 700 złotych. No cóż, wygoda kosztuje.

Premiera Crux Loaded planowana jest na jesień bieżącego roku.
 

Więcej o Apple iPad:

Źródło: engadget

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Malachiasz
  0
  W sieci można znaleźć dodatkowe informacje na temat tego gadgetu: "You'll also need to hand over $30 for a remote desktop app if you plan to use the combo to control your computer (no, Crux hasn't found a way to run OS X natively on the iPad, as the image above might imply)".

  "Trzeba zapłacić ponad 30$ za aplikacje "remote desktop" jeżeli chcesz używać tego kombajnu aby kontrolować swój komputer (nie, Crux nie znalazł możliwości natywnego uruchomienia OS X na iPadzie, tak jak można byłoby wnioskować po obrazkach powyżej"
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Tak ogólnie to współczuję grafikom przy obróbce na tym czymś hehe.