• benchmark.pl
 • Gry
 • Opóźnienie Wiedźmina 3 nie zakłóci prac nad Cyberpunk 2077
Gry

Opóźnienie Wiedźmina 3 nie zakłóci prac nad Cyberpunk 2077

przeczytasz w 1 min.

CDP Red uspokaja graczy.

Cyberpunk 2077 gra

Nie dalej jak we wtorek otrzymaliśmy informację o opóźnieniu premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wiadomość ta wywołała naturalnie sporo szumu, ale w pierwszej chwili mało kto zastanawiał się, czy będzie miało to odbicie na inne przygotowywane przez CDP Red tytuły. Już zaczęto martwić się jednak o Cyberpunk 2077, który zapowiada się nie mniej interesująco. Czy również jego debiut zostanie opóźniony?

Wedle zapewnień - nie. Ujawniono wprawdzie, że niektóre osoby zajmujące się pracami nad grą Cyberpunk 2077 pomagają obecnie przy dokończeniu Wiedźmina 3, ale producent uznaje to za zupełnie normalne zjawisko, którym gracze nie powinni się martwić. Co więcej, tego typu zabieg przynieść może korzyści w postaci większego doświadczenia.

"Cyberpunk 2077 opracowywany jest przez odrębny zespół wyłoniony w strukturach CD Projekt RED, więc rozwój Cyberpunk 2077 tak naprawdę nie jest zagrożony. Pracujemy bardzo ciężko, aby dostarczyć wyjątkową grę RPG i mieć pewność, że wszyscy wiedzą, że wiedza zdobyta przy Wiedźminie 3 zaprocentuje podczas rozwoju Cyberpunk 2077." - Marcin Iwiński, CEO CDP Red

Zapewnienia powinny cieszyć, ale warto pamiętać o tym, iż do premiery Cyberpunk 2077 mamy jeszcze naprawdę dużo czasu. Gra pojawi się bowiem najwcześniej w przyszłym, a być może nawet dopiero w 2016 roku.


Źródło: gamespot, shacknews, youtube

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gumoleum
  12
  Do premiery gry Cyberpunk 2077 jest jeszcze sporo czasu, więc pomoc przy Wiedźminie 3 : Dziki Gon nie powinna zakłócić prac nad drugim tytułem w kolejności premier. Trzymam kciuki za oba.
  • avatar
   Szymon331
   0
   Gry sa juz tak skomplikowane ze potrzeba wielu lat by zrobic cos nowego. Pamietam jak w okolicach 1997 r. na nowa gre od zapowiedzi czekalo sie mirsiace nie lata. Ciekawe co bedzie za 10 lat jak gry stana sie jeszcze bardziej skomplikowane...
   • avatar
    Rebal
    0
    Na jakiej aktorce sie wzorowaliście tworząc ciało tej cizi ?