• benchmark.pl
 • Gry
 • Cyberpunk 2077 ma być znacznie większy niż Wiedźmin 3: Dziki Gon
Gry

Cyberpunk 2077 ma być znacznie większy niż Wiedźmin 3: Dziki Gon

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
20 komentarzy Dyskutuj z nami

CD Projekt RED ma w garści wszystko, co zapewnić może powstanie kolejnego hitu.

Cyberpunk 2077

Chociaż gracze żyją jeszcze zabawą przy grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, coraz częściej wyglądać będą doniesień związanych z kolejnym dużym projektem studia CD Projekt RED. Wprawdzie Cyberpunk 2077 pokazany został do tej pory na zaledwie jednym zwiastunie, ale zupełności wystarczyło to do rozbudzenia bardzo dużych apetytów. Twórcy nie zamierzają jednak chłodzić atmosfery, a wręcz przeciwnie - zaczynają ją jeszcze podgrzewać.

Na konkretne informacje związane z Cyberpunk 2077 trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, Jose Teixeira zdradził w ostatnim wywiadzie interesującą kwestię związaną z wielkością gry. Zajmujący się tworzeniem efektów wizualnych pracownik CD Projekt RED stwierdził, iż Cyberpunk 2077 będzie zdecydowanie większy niż przywoływany Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Co to oznacza? Tylko jedno - szykuje się ogromna produkcja. Nie wiadomo jednak, czy chodzi tutaj o sam świat gry, czy też Jose Teixeira miał na myśli całokształt projektu. Bez względu na odpowiedź nastraja to optymistycznie. Tym bardziej, że twórcy korzystać będą z wiedzy, jaką udało się zdobyć przy pracach nad trzecią częścią przygód Geralta.

„Cyberpunk 2077 jest większy od wszystkiego co do tej pory przygotowało CD Projekt Red. Dużo, dożo większy. Jesteśmy na nieznanych wodach pod względem złożoności i wielkości projektu. Wiedźmin 3: Dziki Gon pomaga nam przy pracach nad Cyberpunk 2077, ponieważ już on jest bardzo duży i na tyle skomplikowany, że wiele się dzięki temu nauczyliśmy. Wiedźmin 3: Dziki Gon to naprawdę dobra lekcja i Cyberpunk 2077 będzie ze zdobytej dzięki niemu wiedzy korzystał. Mogę to zagwarantować.”


Źródło: segmentnext, mcvuk, youtube - Cyberpunk 2077

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Yamaraj6
  Teaser naprawdę świetnie zrobiony. Ciekawe na kiedy przewidują premierę.
  7
 • avatar
  Spichris
  W Polsce dostępna była druga edycja Cyberpunka czyli Cyberpunk 2020 - jeśli ktoś grał (a należy przypomnieć iż ukazała się w 1995 r.) i przenosiła gracza właśnie do 2020 r. Na chwilę obecną część rzeczy które kiedyś były futurystyczną przyszłością wręcz śmieszy a do innych nawet się nie zbliżyliśmy i zapewne stąd pomysł na 2077. Mam tylko nadzieję iż studio przygotowało się na kilkuletni cykl produkcyjny i w grze nie znajdziemy archaizmów które na chwilę obecną wydają się rodem z powieści SciFi a w momencie wypuszczenia gry będą na porządku dziennym ;)
  3
 • avatar
  mgkiler
  Ja narazie grałem 35 godzin w Wiedzmina 3 i ciągle jestem w drugiej lokacji (Velen)...

  Za długa ta gra dla mnie jest :) Grając średnio godzinę dziennie to na pół roku :)

  3
 • avatar
  Elpolako
  mam pytanie kto gra ten utwór i jaki to tytuł utworu?
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Jeden zwiastun, a ile krzyku. Mam nadzieje na kolejny hit.
  -3
 • avatar
  Roller Mobster
  To i downgrade wizualny będzie znacznie większy ;)
  -6
 • avatar
  Konto usunięte
  Po pierwsze z Arcanum i Deus Ex nie maja szans a po drugie czy w cdp pracuja jeszcze Polacy?
  -15