Konsole do gier

Cyfrowa aktualizacja gier PS3 do PS4 - zalety i wady

przeczytasz w 1 min.

Program wymiany gier z poprzedniej generacji na nową to jedna z ciekawszych, premierowych opcji Playstation 4.

Tańsza przesiadka na PS4 dotyczy jedynie kilku wybranych tytułów. Lista ta jest raczej krótka i obejmuje Assassin’s Creed 4: Black Flag, NBA 2K14, Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition, Battlefield 4 oraz Call of Duty: Ghosts. Decydując się na skorzystanie z programu aktualizacji, której z posiadanych wyżej gier na PS3 do PS4 trzeba pamiętać o kilku istotnych warunkach tej usługi. Pomijając fakt, iż opcja tańszego zakupu gier jest ograniczona czasowo zastrzeżeń związanych z przeniesieniem się na nową generację jest znacznie więcej. Zapomnijcie na pewno o dzieleniu zapisanych stanów gry między platformami. Co do reszty zobaczcie przygotowany przez nas film.

Zobacz również:

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mazmazik
  5
  \konsole nie są takie tanie jak się ludziom wydaje. Na pc jak wymienię kartę graficzną czy coś, to tylko zmieniam ustawienia grafiki na wyższe, jak zmieniasz konsolę to kupujesz nowe gry? Mało się interesuję konsolami, nawet nie wiedziałem, że gry z poprzednich konsol nie ruszą no nowszych (trochę to wbrew logice), ale skoro sensacją jest że można taniej (nie za free!) przenieść 5 gier (!) z PS3 na PS4, to coś w tym musi być. nieźle ludzie dają się dymać. ;p
  • avatar
   specjalized
   4
   Jakoś jak wychodzi jakiś nowy windows to programy i gry ze starego windowsa działają na nowym, ja wiem że to jest co innego ale tu chodzi tylko o oprogramowanie które specjalnie jest tak napisane żeby na nowej konsoli odpalać tylko nowe tytuły. Niema tutaj żadnych niemożliwych barier do przeskoczenia tylko dojenie kasy. Nie wyobrażam sobie żebym musiał dopłacać 40zł do BF3 gdy się przesiądę z win7 na win8, ale wszystko jeszcze przed nami.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    To bardzo dobre rozwiązanie dla "aczwimentowych ladacznic".
    • avatar
     d i l
     -2
     Jaka "niemiła niespodzianka"? Jak ma ktoś PS4 to nie będzie grał już na starej konsoli w to samo.