Gry

Jeźdźcy Apokalipsy powrócą w grudniu - zobacz nowy zwiastun Darksiders Genesis

przeczytasz w 1 min.

Jeszcze bardziej dynamiczne i równie klimatyczne Darksiders Genesis jest już na ostatniej prostej. Poznaliśmy datę premiery tej pobocznej odsłony, w której akcję obserwować będziemy z góry.

Darksiders Genesis to miks przygodówki i gry akcji, w którym przyjdzie nam przedzierać się przez hordy demonów i aniołów, kierując poczynaniami Jeźdźców Apokalipsy i wykorzystując zarówno broń palną, jak i tę do walki w zwarciu. Kiedy to wszystko zostanie oddane w nasze ręce?

Wiemy już, kiedy zagramy w Darksiders Genesis

Firma THQ Nordic ujawniła oficjalną datę premiery gry Darksiders Genesis. W poboczną odsłonę apokaliptycznej serii na pecetach (oraz urządzeniach obsługujących Google Stadia) zagramy już 5 grudnia 2019 roku. Z kolei wersje przeznaczone na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch zadebiutują na rynku w walentynki – 14 lutego 2020. 

W (przedstawiającym akcję sprzed wydarzeń znanych z głównej serii) Darksiders Genesis będziemy mogli przełączać się między dwoma Jeźdźcami Apokalipsy: (znanym z pierwszej części) Wojną oraz (debiutującym) Waśnią. Najnowszy zwiastun to przywitanie z tym drugim…

Zobacz zwiastun gry Darksiders Genesis z Waśnią w roli głównej:

I co o tym myślicie? Czy tytuł ten znajduje się na waszych listach „do sprawdzenia” czy raczej go sobie odpuścicie? Czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach!

Źródło: THQ Nordic, Dark Side of Gaming

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    angelboy
    0
    Wolałem ich w poprzedniej formie ale może RPG też się sprawdzi :) lubię grę za klimat i że od samego początku jest taka sama :) pewnie że znajdzie się masa minusów ale i tak jak dla mnie nie przekłada się na całość gry :)