Internet

Darmowy e-zin rzuca wyzwanie Playboyowi

przeczytasz w 1 min.

Słynne czasopisma Playboy i CKM, a więc prasa typowo "męska", mają konkurenta. Nowy periodyk czuje się wyjątkowo silny z kilku powodów.

Przede wszystkim - jest za darmo. Po drugie - traktując o tematyce takiej jak sport, technologie, szybkie samochody i piękne kobiety (tak, tak, znajdziemy w nim rozkładówki) - przyciągnie z pewnością spore rzesze mężczyzn. których w sieci nie brakuje. Dodatkowo zachęca czytelników mocno multimedialną formą. Spora część publikowanych w nim artykułów ogranicza się do minimum treści, zaś ich uzupełnienie stanowią liczne filmy. Które czasopismo tak potrafi? E-zin Monkey Magazyn.

"Wydaje go spółka E-Publishing należąca do firmy reklamowo-outdoorowej 9 Sense Media Group. Wirtualny ”Monkey Magazyn” ukazuje się w sieci na licencji brytyjskiego wydawnictwa Dennis Publishing, które od kilku lat wydaje na tamtejszym rynku w sieci tygodnik o tej nazwie"' - tak o nowym projekcie pisze serwis Press.pl.

I choć dowiadujemy się, że twórcy liczą na oglądalność rzędu 100 000 unikalnych odsłon miesięcznie, może to nie być łatwe zadanie. Formuła e-zinów już dawno temu się wyczerpała, zaś w styczniu tego roku zniknął ostatni znaczący ("Playback"). Już dawno zostało udowodnione, że internetowe magazyny nie mają swojej przyszłości. Pod względem aktualności deklasują je portale, zaś tradycyjne czasopisma są wybierane ze względu na swoje "nieelektroniczne" atuty.

Czy Monkey Mag odmieni ten stan rzeczy?

Źródło: Press.pl

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Rekawice? Chyba skarpetke. Zawartosci praktycznie zero, i do tego tragiczna przegladarka...
  • avatar
   -NoN-
   0
   Wcale nie uważam tej przeglądarki za tragiczną.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Jak periodyk w wersji elektronicznej może być wyzwaniem dla czasopisma w wersji papierowej?