Gry

Darmowy weekend z Overwatch

przeczytasz w 1 min.

I będzie to dość długi weekend, ponieważ potrwa od 16 lutego (20:00) do 20 lutego (8:59). Jeśli nie mieliście jeszcze okazji do zabawy przy Overwatch to pojawia się dobra okazja.

Wprawdzie Overwatch nie narzeka na brak zainteresowania, ale producent cały czas stara się przyciągnąć nowych graczy. Jednym ze sposobów są zaproszenia do sprawdzania zabawy podczas tak zwanych darmowych weekendów. Kolejny właśnie przed nami.

I będzie to dość długi weekend, ponieważ potrwa od 16 lutego (20:00) do 20 lutego (8:59). W tych dniach przy Overwatch bez opłat bawić będą mogli się posiadacze wszystkich platform docelowych gry, a więc PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.

W przypadku PC wymagane będzie jednak konto Blizzard, a na konsolach PlayStation Plus i Xbox Live Gold. Nie należy przy tym obawiać się, że zainteresowani otrzymają jedynie mały wycinek gry.

Podczas tego darmowego weekendu udostępnimy bezpłatnie wszystkich 26 bohaterów i 16 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokować różne opcje modyfikacji bohaterów.”

Jeśli komuś gra się spodoba, po ewentualnym zakupie będzie można zachować postępy osiągnięte podczas darmowego weekendu.

Źródło: playoverwatch

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  4
  Ostatnio coraz więcej tych weekendów w OW. Czyżby gra nie była już tak popularna? Kripp stwierdził, że ta gra jest ciężka w oglądaniu i trochę się muszę zgodzić bo mimo posiadania nie ciągnie mnie zbytnio ani by oglądać ani grać.
  • avatar
   PITUCH1
   3
   Plus i Gold, to ci za darmo :P
   • avatar
    dawidex999
    2
    Kupiłem to za 12zł i w sumie zagrałem z 5 razy... Żadna rewelacja wszystko zależy od odbiorcy ;)