• benchmark.pl
 • E3
 • Datę premiery Cyberpunk 2077 mamy poznać na E3 2019 [AKT.]
Gry

Datę premiery Cyberpunk 2077 mamy poznać na E3 2019 [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Długo spekulowano, że ta będzie miała miejsce jeszcze w tym roku, ale obecnie bardziej prawdopodobny jest scenariusz zakładający debiut gry w przyszłym roku.

W ostatnich tygodniach zrobiło się nieco ciszej na temat Cyberpunk 2077, ale wkrótce gra przygotowywana przez rodzime CD Projekt RED ponownie znajdzie się w centrum zainteresowania graczy. Wkrótce, czyli na zbliżających się targach E3 2019.

Przedstawiciele CD Projekt RED już jakiś czas temu potwierdzili swoją obecność na wpsominanej imprezie. Z najnowszych, nieoficjalnych informacji wynika, iż Cyberpunk 2077 będzie prezentowany podczas konferencji organizowanej przez Microsoft i powinien być jednym z jej najjaśniejszych punktów.

Mamy zobaczyć nie tylko nowy materiał wideo (z fragmentami rozgrywki), ale również poznać przybliżoną datę premiery. Długo spekulowano, że ta będzie miała miejsce jeszcze w tym roku, ale obecnie bardziej prawdopodobny jest scenariusz zakładający debiut gry w przyszłym roku.

Microsoft szykuje jednak na tyle duże wydarzenie, że należy spodziewać się także innych ważnych prezentacji. Najprawdopodobniej usłyszymy o Halo Infinite, Gears 5, nowym Fable i Age of Empires IV. Poza tym padają sugestie odnośnie Gears Tactics, Ori and the WIll of the Wisps, Bleeding Edge, The Outer Worlds, Battletoads i nowej zawartości do Sea of Thieves. Możliwe, że zostanie poruszony także temat nowej generacji Xbox.

Co istotne, nie jest to katalog zamknięty, prezentacji będzie więcej. Targi E3 2019 startują 11 czerwca.

AKTUALIZACJA, 25.05.2019

Informacje dotyczące prezentacji materiału wideo zostały potwierdzone. Pierwszy komunikat był jednak na tyle nieprecyzyjny, iż zaczęto mówić o grywalnym demie udostępnionym dla zwiedzających targi. Tak dobrze (z punktu widzenia wielu graczy) nie będzie. Wątpliwości rozwiał Marcin Momot.

Źródło: neogaf, Marcin Momot

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zeniu
  1
  To zapewne będzie system seller nowych konsol, więc wyjdzie razem z nimi, w 2020.
  • avatar
   szymcio30
   -1
   Na razie po zeszłorocznej prezentacji gra zaliczyła downgrade graficzny co wcale nie dziwi. Tworzą ją już tyle lat, że powoli zaczyna się starzeć. Zapewne dodadzą jakiś cząstkowy ray tracing aby wszyscy byli przekonani, że jest nowocześnie. Poza tym nawet nie wiadomo kiedy będą nowe konsole. Premiera PS5 ma być co najmniej za rok
   • avatar
    cochinek
    -2
    Kumpel który pracuje w pewnej księgarni internetowej dostał polecenie, aby określić ile zamierzają kupić fizycznych pudełek Cebulpunka 2077, aby je otrzymać przed.... "przyszłoroczną" premierą gry.. Chyba już wiec wszyscy są zgodni że w 2019 gry nie zobaczymy, oby jak najwcześniej w 2020. Po E3 powinniśmy już wszystko wiedzieć.
    • avatar
     Daniel.S
     -2
     Cyberpunk 2077 na 100% bedzie na nowej generacji konsol więc wydaje się ze to bedzie Q4 2020 bo taka jest prawdopodobna premiera PS5 i Xbox Scarlet, bo nie wydaje mi sie że CD Projekt RED miałby zrobić to samo co Rockstar Games z GTA 5, czyli najpierw stara generacja a za rok nowa.
     • avatar
      Daniel.S
      -2
      Cyberpunk 2077 na 100% bedzie na nowej generacji konsol więc wydaje się ze to bedzie Q4 2020 bo taka jest prawdopodobna premiera PS5 i Xbox Scarlet, bo nie wydaje mi sie że CD Projekt RED miałby zrobić to samo co Rockstar Games z GTA 5, czyli najpierw stara generacja a za rok nowa.

      Lecz mogę sie mylić
      • avatar
       apostol
       -7
       głupio jakby pojechali na E3 z kolejnym gameplay jak rok wcześniej pokazali 50min zapis rozgrywki

       marketingowo hypowo obniżyliby tylko notowania takim posunięciem

       • avatar
        hoodedman
        0
        stawiam na marzec 2020, ewentualnie wcześniejszy termin a później obsuwa na okolice marca 2020