Gry komputerowe

Death Stranding z datą premiery na PC. Można spodziewać się kilku miłych dodatków oraz Denuvo

przeczytasz w 1 min.

Jeśli spoglądacie z zazdrością na posiadaczy Playstation 4 bawiących się przy Death Stranding to mamy dobrą wiadomość. Ujawniono dokładną datę premiery gry na PC.

Kiedy premiera Death Stranding na PC?

Nie brakuje opinii, iż Death Stranding to jedna z najlepszych gier na Playstation 4. Jeszcze w zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że gra zostanie wyda również na PC. Nie podano jednak dokładnej daty premiery, co zmieniło się dopiero teraz.

Firma 505 Games (wydawca) podała, iż Death Stranding zadebiutuje na PC niemal równo za trzy miesiące, bo drugiego czerwca 2020 roku. Warto dodać, że termin ten dotyczy zarówno Epic Games Store, jak i Steam.

Death Stranding na PC z kilkoma ulepszeniami

Zawsze miło jest, gdy wraz z debiutem na kolejnej platformie sprzętowej gra wzbogaca się o dodatkowe elementy. Tutaj ich nie zabraknie. Decydujący się na sięgnięcie po Death Stranding na PC mogą spodziewać się trybu fotograficznego, wsparcia monitorów ultrapanoramicznych, większej liczby klatek na sekundę oraz kilku drobnych elementów inspirowanych serią Half-Life.

Nieco mniej pozytywnych komentarzy zbierze za to fakt, iż zadecydowano się zastosować tutaj Denuvo. Chociaż te zabezpieczenia antypirackie towarzyszą nam już dłuższy czas, zdania na ich temat pozostają mocno podzielone.

Jeśli już teraz jesteście pewni, że będziecie chcieli dokonać zakupu, to zapewne zauważyliście na powyższym materiale wideo, iż przygotowano kilka dodatków do zamówień przedpremierowych. Mowa o tapetach oraz przedmiotach do wykorzystania w grze - okularach, czepce, egzoszkielecie i pancerzu.

Źródło: 505 Games

Warto zobaczyć również:

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piotreeeek
  4
  I znowu pecetowa wersja rozjedzie tą prowizore na PS4.
  • avatar
   Marucins
   2
   A te ich Denuvo poza dodatkową robotą dla CPU ma jakiś sens?
   • avatar
    KENJI512
    1
    Przeczytałem "można spodziewać się miłego dodatku Denuvo" :D
    • avatar
     szymcio30
     0
     Denuvo to wręcz tradycja bo przecież PCtowcy to sami piraci i trzeba im umilać życie