• benchmark.pl
 • Gry
 • Deliver Us Mars – twórcy kolejny raz zabiorą graczy w kosmiczną podróż
Gry

Deliver Us Mars – twórcy kolejny raz zabiorą graczy w kosmiczną podróż

przeczytasz w 1 min.

Już wkrótce na wielu platformach pojawi się kontynuacja nagradzanej gry Deliver Us The Moon. Na graczy będzie czekać nowa misja, mająca na celu uratowanie ludzkości.

Deliver Us Mars zapowiada się jako klimatyczna i wciągająca przygoda science-fiction. Jak prezentuje się na zwiastunie rozgrywka od studia KeokeN Interactive możecie sprawdzić poniżej:

Co wiadomo o grze?

Na platformie Steam pojawił się zarys fabuły, z której wynika, że 10 lat po misji Fortuna ludzkość jest bardzo blisko kompletnego wyginięcia, co jest wynikiem pogorszenia się warunków życia. Gracz zatem dołącza do Zefira oraz jego załogi i podróżuje na Marsa, skąd pojawiło się wezwanie pomocy.

Trzymająca w napięciu misja będzie miała na celu odzyskanie statków kolonizacyjnych ARK skradzionych przez tajemniczego Outwarda i zapewnienie przetrwania rasy ludzkiej.

Na powierzchni Marsa gracze będą musieli zmierzyć się z surowym terenem planety:

Podróżuj z Ziemi na powierzchnię Marsa i przetrwaj jego surowy i bezlitosny teren, mając nadzieję, że odkryjesz sekrety Outward. Użyj zarówno mózgu, jak i siły, aby przezwyciężyć psychiczne i fizyczne wyzwania, znaleźć ARK i odkryć motywacje osób stojących za wezwaniem do pomocy, które cię tu przywiodło.

W grze pojawi się ponadto muzyka skomponowana przez wielokrotnie nagradzanego kompozytora – Sander Van Zantena, najnowocześniejszy motion capture oraz cienie i odbicia zaprojektowane metodą ray tracingu, zasilane przez Unreal Engine.

Kiedy premiera?

Twórcy nie podali jeszcze daty premiery, natomiast wiadomo, że Deliver Us Mars pojawi się na PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC.

Jak oceniacie zwiastun gry? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: youtube.com, steam

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  silvver
  0
  "use brains" (a w oryginalne "Use both brains and brawn") w tym znaczeniu to nie dosłownie "użyj mózgu", które ma u nas wydźwięk negatywny, tylko raczej "użyj rozumu/intelektu".
  A co do samej gry to podstawka była fajna (chociaż niektóre acziwmenty głupie).
  Czyli jednak prunt z He-3 z księżyca nie uratował Ziemi. Szkoda, że w podstawce tak mało było o Ziemi, przyczynach takich problemów i jak przebiegały.