Gry

Diablo III - oto Nekromanta

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
25 komentarzy Dyskutuj z nami

Poznaj umiejętności Nekromanty i zobacz go w akcji na świeżutkim filmiku z nadchodzącego rozszerzenia do gry Diablo III.

Przebudzenie Nekromantów to DLC, które wprowadzi do świata gry Diablo III nową klasę postaci, mianowicie tytułowego Nekromantę. Czas przyjrzeć mu się z bliska.

Nekromanta nie jest nikim nowym dla miłośników Diablo, choć w tym przypadku będzie trzeba wziąć pod uwagę pewne zmiany, które Blizzard postanowił wprowadzić. Ta klasa postaci będzie miała wiele umiejętności – zarówno bliskiego, jak i dalekiego zasięgu. 

Co potrafi Nekromanta? Ano między innymi wysysać wrogom krew, władać włócznią z kości i ponurą kosą, rzucać klątwy, wywoływać fale uderzeniowe, no i przede wszystkim: dowodzić armiami ożywionych wojowników. 

Konkretny spis umiejętności Nekromanty znajdziecie na stronie gry. Tymczasem rzućcie okiem na świeżutki zapis rozgrywki, który pokazuje naszego bohatera w akcji:

Choć rozszerzenie Przebudzenie Nekromantów nie będzie zbyt duże, wciąż nie wiemy, kiedy gracze będą mogli je pobrać (kupić). Wiemy za to, że trafi ono na PC, PS4Xbox One oraz że do gry konieczne będzie posiadanie „podstawki” i dodatku Reaper of Souls.

Źródło: Battle.net, Game Informer

marketplace

Komentarze

25
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dizzy
  Kupić haha dobre. To powinno być darmowe jako patch. F***off Blizzard ;)
  18
 • avatar
  Konto usunięte
  Pazerność Panów z Blizzarda nie zna granic....
 • avatar
  theBeoWulfIV
  Path of Exile. Kto gra ten wie o czym mówię ;)
 • avatar
  Rebelmind
  "Choć rozszerzenie Przebudzenie Nekromantów nie będzie zbyt duże, wciąż nie wiemy, kiedy gracze będą mogli je pobrać (kupić)."

  Oficjalnie data premiery nie została potwierdzona, ALE Blizzard potwierdził, że Nekro będzie dostępny wraz z patchem 2.6. Patche wychodzą zawsze w przerwach między sezonami (które to przerwy trwają 1-2 tygodnie max), a sezony trwają około 3 miesięcy (+/- kilka dni). Jeżeli dołoży się do tego fakt, że rozpoczęła się zamknięta beta do tej aktualizacji, a obecny sezon wystartował 31. marca to można być prawie pewnym, że w Nekro kto chce ten zagra za jakieś 3 miesiące ~ połowa lipca.

  Nekro jednak niczego nie zmieni, bo gra jest w ostatnim stadium agonii. W przeciwnym wypadku dostalibyśmy pełnorpawne rozszerzenie jak to Blizzard miał w zwyczaju wydawać (z nowym aktem, z nową treścią dla innych postaci itp) a nie jakieś padłe DLC. Mówię to jako ktoś, kto kupił podstawkę i dodatek w dwóch kopiach (dla siebie i żony) i w tytule spędził spokojnie ponad 3000 h.

  Szczerze mówiąc chętnie bym się zamienił z kimś, kto w D3 jeszcze nie grał, bo trzeci diabełek to przyjemna gra i w sumie godny następca "dwójeczki". Tyle że po prawie 5 latach obcowania w Sanktuarium zwyczajnie nie znajduję już przyjemności w przemierzaniu tych samych ścieżek, tyle że nową postacią (brak contentu) więc to DLC sobie odpuszczę.
 • avatar
  BariGT
  20 skilli na krzyż. W D2 bylo ze 3x tyle, do tego poukładane w logiczną całość i się uzupełniające.
 • avatar
  Konto usunięte
  Biednie to wyglada. D3 sie mocno zestarzalo, a szkielety necrusa wygladaja juz wyjatkowo nedznie.
  Proba reanimacji trupa, czy jednak ktos jeszcze w to regularnie grywa?
 • avatar
  ShifteD
  aaa tam, i tak kupie :)
 • avatar
  Marucins
  Nędza.
 • avatar
  Maniek1988
  Ciekawe który z was w ogóle D3 ma? Pewnie hejtujecie bo rodzice wam nie chcieli kupić. PoE lepsze od D3.... Kwestia gustu.
  -3
 • avatar
  Adios6293
  Ja mam Ultimate Evel Edition na X1 gra nie jest zla ale do Diablo II nie ma podejscia :)
 • avatar
  Adios6293
  Ja mam Ultimate Evel Edition na X1 gra nie jest zla ale do Diablo II nie ma podejscia :)
 • avatar
  kitamo
  Z tego co można przeczytać na oficjalnym forum posiadacze PS4 nie będą płacili za ten dodatek tylko go dostaną.
  Tak samo jest chyba w przypadku Xone.
 • avatar
  patol1984
  Niby ta gra taka słaba i w ogóle, ale jest jedną z niewielu do których wracam, także nie mogę nie kupić.