• benchmark.pl
 • Gry
 • Dodatków do Need for Speed nie zabraknie, ale wszystkie mają być darmowe
Gry

Dodatków do Need for Speed nie zabraknie, ale wszystkie mają być darmowe

przeczytasz w 1 min.

Temat dodatków do gier powraca przy niemal każdej większej produkcji. Czy kupujący Need for Speed mają się czego obawiać? Chyba nie.

Need for Speed gra

Sięgnęliście już lub też planujecie sięgnąć po Need for Speed? Pewnie nie zdziwi was fakt, że obsypani zostaniecie dodatkami. Ile przyjdzie za nie zapłacić? Wygląda na to, że ani grosza.

O tym, że dodatki do gry będą darmowe mówiło się jeszcze przed premierą. Ostatnio pojawiły się jednak nieśmiałe sugestie, że twórcy pokusić chcą się o przynajmniej jedno większe rozszerzenie, na które gracze musieliby coś jednak wydać. Spekulacje te uciął Craig Sullivan, dyrektor kreatywny Need for Speed.

Zapewnił, że nie ma w planach żadnych płatnych dodatków. Nie znaczy to jednak, że nie pojawią się dodatkowe treści. Wręcz przeciwnie, ma być ich sporo.

„Szczerze mówiąc, z ręką na sercu, nie ma absolutnie żadnych planów, aby pojawiły się opłaty za treści w grze czy dodatkową zawartość. Plan jest taki, że nie chcemy żadnych transakcji w tej grze. Wszystkie treści, które mamy zamiar dać - a będzie ich sporo, w tym pierwsza już wkrótce - będą za darmo. Gracze na to zasługują.”

Cóż, trzymamy za słowo. Przypomnijmy, że gra w wersjach na PlayStation 4Xbox One już zadebiutowała. Na PC pojawi się natomiast wiosną.

Źródło: vg247

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wdowa94
  13
  Dzięki wam blokuje reklamy już nawet na smartfonie ;)

  Swoją drogą mam nadzieję że w PCtowej wersji AI będzie potrafiło jeździć i nie będzie takich spadków fps jak to jest teraz
  • avatar
   Dudzio993
   4
   Nie wiem co wy macie za gówna w tych telefonach i pctach ale u mnie na laptopie i telefonie nie wyskakują żadne reklamy, które przeszkadzałyby mi w czytaniu newsów. EA zaczyna rozumieć co nie co swoją drogą, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
   • avatar
    Dragonik
    2
    dodatki dodatki nie mogą od razu dać to w podstawowej wersji tylko dodatki? Kiedyś było to nie do pomyślenia
    • avatar
     7greg5
     0
     Panie Mateuszu Tomczak. Pańskie tytuły artykułów wołają o pomstę do nieba. Najpierw wali pan boba typu "Bethesda znosi embargo na embargo dotyczące recenzji Fallout 4", totalne masło maślane (wystarczy "...znosi embargo dotyczące..."), a teraz ".. nie zabraknie dodatków, ALE wszystkie darmowe..". Ale? Czyli co, mamy rozpaczać że nie będzie możliwości zapłaty za nie? Chyba powinno być "i".
     • avatar
      Marucins
      -2
      Już to widzę ich darmowe dodatki.
      Najpierw pochłaniają np gamę alufelg aby później wypuścić "darmowe dodatki"