Gry

Dragon Age: Początek – nowy, "gorący" zwiastun

przeczytasz w 1 min.

Podczas odbywającej się w zeszłym tygodniu w Nowym Yorku imprezy Comic Con koncern Electronic Arts zaprezentował nowy zwiastun filmowy z niezwykle ciekawie zapowiadającego się Dragon Age: Początek. Tytuł ten, którego produkcja zajmuje się utalentowane studio BioWare, już teraz okrzyknięte zostało duchowym sukcesorem serii Baldur’s Gate i Neverwinter Nights.  Czas pokaże ile w tym prawdy. Teraz zaś zapraszamy do obejrzenia wspomnianego wyżej trailer’a.

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Całkiem nieźle wygląda ale nie lubię takiej szarej scenerii.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   A ja właśnie lubię taką szarawą scenerię. Przynajmniej klimat ma, a nie to co przekolorowany WoW
   • avatar
    Otheim
    0
    Inna gra też miała być następcą BG i coś im nie wyszło. :D
    • avatar
     Szymon331
     0
     Pokazówki zawsze pokazówkami zostaną. Jeśli mi ktoś nie pokaże jak gra wygląda podczas rozgrywki to ciężko coś o niej powiedzieć. Paskudy wyglądają trochę jak orkowie i jedno ujęcie przypomina scenę z Dwóch Wież ;)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Grafika to tragedia . Kiedy wreszcie będzie jakaś rewolucja ? Kiedy grafika będzie wyglądała przynajmniej jak w superprodukcjach filmów animowanych ? Kiedy będą dopracowywać kod gry ,żeby przeciętniak nie potrzebował komputera za 20 000 zł ?
      • avatar
       SoundsGreat
       0
       Bardzo dobrze! BAAARDZO dobrze!! albo w sumię powtórzę to jeszcze raz, abo dotarło - BAAAARDZOO DOOOBRZEE!!!!!

       Ostatnimi czasy fani PRAWDZIWYCH gier RPG są nieco zaniedbywani - nikt nie zaprzeczy. Ale chyba pojawia się iskierka nadziei.. Nie grafika jest najważniejsza, ale gra, rozgrywka, fabuła. Może ktoś się ze mną nie zgodzi, ale powiem to: Potrzebujemy długiej gry. Potrzebujemy wciągającej gry. Gry takiej jak Baldur, jak Diablo, gry, dla której warto będzie zarwać noc. Ale nie jedną noc, lecz kilka nocy. Potrzebujemy gry, która nie będzie wymagała najnowszego kompa.

       Może to właśnie będzie taka gra. Nie mogę powiedzieć złego słowa o BIoware, ale martwi mnie, że EA macza w tym łapy. Jeśli ta gra będzie również spartolona.. nie będzie nadziei na rozrywkę w formie takiej, jak parę lat temu. Pozdrawiam wszystkich graczy, którzy podzielają mój pogląd...
       • avatar
        Qbaz77
        0
        Jak to będzie wyglądać i działać to dopiero wyjdzie w praniu. Na razie z łezką w oku wracam do BG i serce mi szybciej bije gdy słyszę słowa Minsc'a: "Towarzystwo, przygody i stal przeciwko stali. Oto jak powstają legendy! Prawda, Boo?"
        Zgodzicie się ze mną? :)