Gry na konsole

Wkrótce pojawi się ważna aktualizacja wersji beta gry Dust 514

przeczytasz w 1 min.

Crowd Control Productions zapowiada ważną aktualizację do wersji beta gry Dust 514. Jakie zmiany wprowadzi ona do rozgrywki?

Dust 514 gra beta aktualizacja

Wygląda na to, że Crowd Control Productions miało bardzo dobry pomysł ze stworzeniem gry Dust 514. Co więcej, producent bardzo stara się o jak najlepszy produkt i karnie stosuje się do wszystkich uwag graczy.

Przypomnijmy, że Dust 514 to sieciowa strzelanka osadzona w uniwersum kosmicznego symulatora EVE Online. Jej wyjątkowość polega jednak nie tylko na tym, że gracze mają tutaj do czynienia z tym samym światem. Dust 514 jest rozwinięciem lub, jak kto woli, dopełnieniem EVE Online. Wydarzenia z obydwu gier wzajemnie na siebie bowiem oddziałują. Poza tym, obydwie produkcje umożliwiają wspólną zabawę właścicielom PC oraz konsol PlayStation 3.

Otwarte beta testy gry Dust 514 wystartowały 22 stycznia i cieszą się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego, że producent cały czas wprowadza do rozgrywki nowe elementy. 6 maja udostępniona zostanie poważna aktualizacja - Uprising, która znacznie uatrakcyjnić powinna zabawę.

Jej głównym zadaniem będzie wprowadzenie kilku funkcji, które spowodują jeszcze większe powiązanie obydwu gier. Poza tym, poprawiona zostanie oprawa graficzna, pojawią się też nowe mapy, tryby rozgrywki i uzbrojenie. Dodatkowo nieco zmieniony zostanie interfejs menu, który po zmianach ma być bardziej przejrzysty i umożliwi graczom szybsze dołączanie do zabawy.

W teorii wygląda to zatem obiecująco i pozostaje mieć tylko nadzieję, że wszystkie zapowiedzi równie dobrze wypadną w praktyce.


Źródło: vg247, massively.joystiq

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  pierszy :)
  • avatar
   IronFe
   1
   EVE online jest najtrudniejszą grą mmo z jaką miałem styczność, chociaż ccp stara się ją uprościć to dalej jej trudność stoi na wysokim poziomie. Zresztą jest pełno żartów z tym związanych np.
   Co się stanie jak gracz eve pójdzie do wowa ?
   - obydwie gry na tym skorzystają bo wzrośnie średnie IQ w tych grach
   • avatar
    Radical
    0
    Grałem na PS3. Szału ni ma ale przyzwoita sieciowa gra. Moim zdaniem bardzo dobrze że grzebią w interfejscie bo przy pierwszy uruchomieniu jak wlazłem w komponowanie ekwipunktu itd to nie mogłem ogarnąć co z czym i dlaczego.
    • avatar
     shamoth
     0
     Ja tam jestem zwiedzony że na PC pewnie nigdy nie zagości...

     Bo ja wiem czy EVE jest takie skomplikowane, podobnie jak WoT bazuje na tabelach i cyferkach... tylko jest ich znacznie więcej ;P
     Gra wymarzona dla księgowych czy innych Excel'owych onanistów ;D
     W sumie nie na darmo mówi się że EVE to Excel w kosmosie ;]
     • avatar
      Barwa
      0
      I bardzo dobrze może w końcu te żołnierzyki zaczną coś robić :) byle by jeszcze w samej EVEce coś w nullsecu się podziało i będzie git ;]


      A co do tych co się nabijają z EVE to tylko dlatego, że są zbyt tępi by w nią grac i cokolwiek osiągnąć. To jedyny sandbox w swoim rodzaju starszy nawet od tego badziewia dla mas WoWa, i to ze wymaga trochę więcej myślenia przynajmniej robi ładny odsiew dzieci neo...