• benchmark.pl
 • Gry
 • Dying Light: The Following w złocie - zobaczcie nowe materiały wideo
Gry

Dying Light: The Following w złocie - zobaczcie nowe materiały wideo

przeczytasz w 1 min.

Duże rozszerzenie do gry pojawi się zgodnie z planem.

Dying Light: The Following

Bardzo dobre wieści dla osób sympatyzujących z Dying Light. Wygląda na to, że nic nie stanie już na drodze ku temu, aby ponownie spędzić przy tej produkcji sporo czasu.

Status gold uzyskał bowiem dodatek The Following. Jego premiera odbędzie się zatem zgodnie z planem - 9 lutego. Dodatek będzie częścią rozszerzonego wydania Dying Light: The Following Enhanced Edition, ale można będzie go kupić także oddzielnie.

Twórcy nie kryją radości z tego, iż prace, których było naprawdę sporo, dobiegły już końca. Jak sami twierdzą, teraz na spokojnie mogą podzielić się z graczami kilkoma ciekawymi informacjami.

“Teraz, gdy Enhanced Edition jest już w złocie, możemy skupić się na udzielaniu fanom informacji nt. usprawnień, które wprowadziliśmy. Dzisiaj przedstawiamy ‘Bounties’. W wielkim skrócie są to wyjątkowe cele które zmieniają się każdego dnia. W efekcie zawsze znajdzie się powód, by znów zagrać, najlepiej z przyjaciółmi, nawet jeśli zrobiłeś wszystkie misje i wyzwania. ‘Bounties’ to świetny sposób na dodatkowe punkty doświadczenia, zwłaszcza w nowych Poziomach Legendy, które będą odblokowane po wymaksowaniu podstawowych drzewek rozwoju.”- Maciej Binkowski, główny projektant gry


Przy okazji warto wspomnieć o materiale, jakim pochwaliła się ostatnio redakcja IGN. Ma ona okazję bawić się już przy The Following i okazuje się, że w trakcie zabawy natrafiła na nowego przeciwnika, który stanowić może dla każdego naprawdę duże wyzwanie.

Źródło: Techland, vg247

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  prime27pl
  1
  przydałaby sie destrukcja otoczenia
  • avatar
   kory2
   1
   Świetna gra, jedna z najlepszych polskich produkcji. Tym bardziej to ta gra zdobyła świat jak i Japonię co ciężko osiągnąć. Stwórz sam coś lepszego jak dla Ciebie to koszmar.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Będzie trzeba sprawdzić.