• benchmark.pl
  • E3
  • E3 2017: pokaz rozgrywki ze Strange Brigade, nowej gry twórców Sniper Elite
Gry

E3 2017: pokaz rozgrywki ze Strange Brigade, nowej gry twórców Sniper Elite

przeczytasz w 1 min.

Tereny Imperium Brytyjskiego z lat trzydziestych ubiegłego stulecia i hordy wszelkiej maści potworów - to najkrótsza wizytówka Strange Brigade.

Kilka dni temu studio Rebellion zapowiedziało grę Strange Brigade. Prócz zwiastuna nie otrzymaliśmy jednak wtedy wielu konkretów, ale sytuacja miała zmienić się na targach E3 2017. Tak też się stało, pojawiły się nowe informacje i materiały wideo.

Strange Brigade to strzelanka nastawiona na zabawę w kooperacji. Gra wyróżnia się przede wszystkim miejscem i czasem akcji - zabierze graczy na tereny Imperium Brytyjskiego z lat trzydziestych ubiegłego stulecia i zmusi do stawienia czoła wszelkiej maści potworom wskrzeszonym przez egipską królową czarownic.

Gracze będą mogli łączyć się w maksymalnie czteroosobowe drużyny (chociaż można będzie bawić się samemu) i wykorzystywać do walki nie tylko broń, ale również nadnaturalne zdolności. Zapewne przyda się też możliwość zastawiania pułapek. Zasady zabawy najlepiej prezentuje poniższy materiał wideo.


Strange Brigade trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One, ale dokładna data premiery gry nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: gameslice, Rebellion

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Słitaśne selfi z ronsi
    -1
    Pupy nie urywa.