• benchmark.pl
 • Gry
 • EA nie powinno narzekać na sprzedaż Star Wars: Battlefront
Gry

EA nie powinno narzekać na sprzedaż Star Wars: Battlefront

przeczytasz w 1 min.

Analitycy szacują, że po Star Wars: Battlefront sięgnęło już około 12 milionów graczy.

Star Wars: Battlefront

EA nie pochwaliło się jeszcze wynikami sprzedaży Star Wars: Battlefront. Wkrótce może się to jednak zmienić, zwłaszcza jeśli przewidywania analityków nie mijają się z rzeczywistością.

Wedle ich szacunków EA nie powinno narzekać. Co więcej, może mieć nawet spore powody do zadowolenia. Michael Pachter z Wedbush Securities szacuje, iż po Star Wars: Battlefront sięgnęło już ponad 12 milionów graczy. Jeszcze dalej idzie Evan Wilson z Pacific Crest Securities, który sugeruje liczbę o milion większą.

Wedle wstępnych założeń EA tego typu rezultaty miały zostać osiągnięte do końca marca. Jeśli zatem udało się to już teraz, mówić trzeba będzie o bardzo dużym sukcesie.

Pozostaje czekać na oficjalny komunikat. Przyczyniliście się do statystyk sprzedaży Star Wars: Battlefront?

Źródło: playstation.com, gamespot

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Nie. To gniot z ladna oprawa i kompletnie nieprzemyslana... wlasciwie cala reszta. Odejmijmy swiat SW od tej gry i zostanie gowienko nie mogace konkurowac czymkolwiek (poza grafa) nawet z shoterami f2p.
  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   Gimbaza z primem debilem na czele pewnie dobrze się przy tym bawi. Gra to niegrywalny gniot tylko grafika jak dotąd nie do przebicia.
   • avatar
    Bocian81
    0
    Gra generalnie jest niezła,jest moc.Jednak bardzo szybko sie nudzi ...o czym swiadczą puste serwery.Wczoraj rano (NIEDZIELA)nie byłem wstanie wbic sie w tryb WALKER ASSAULT, brak ludzi!.