Gry komputerowe

EA obniżyło ceny Origin Access Basic i Origin Access Premier [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Origin Access Basic i Origin Access Premier to usługi, które zbierają wiele pozytywnych komentarzy. Można zaryzykować stwierdzenie, że właśnie stały się jeszcze bardziej atrakcyjne.

AKTUALIZACJA, 07.01.2019 22:40

Po kilku godzinach ponownie pojawiły się poprzednie ceny, zarówno na stronie głównej Origin, jak i w dziale FAQ. Nie jest w tej chwili jasne, czy mówimy tutaj o błędzie czy przedwcześnie wprowadzonych zmianach, które pojawią się za jakiś czas.

Oryginalny news, 07.01.2019

Origin Access Basic i Origin Access Premier w niższych cenach

EA zdecydowało się bowiem na krok, który zawsze spotyka się z zadowoleniem klientów - obniżki cen. Co warte zaznaczenia, są one na tyle duże, że w dłużej perspektywie można liczyć na zauważalne oszczędności.

Origin Access Basic kosztuje teraz 11,69 zł miesięcznie i 62,39 zł rocznie. Wcześniej trzeba było zapłacić odpowiednio 14,99 zł i 79,99 zł. W przypadku Origin Access Premier należy przygotować się natomiast na wydatek 46,72 zł miesięcznie lub 327,52 zł rocznie. Do tej pory stawki wynosiły odpowiednio 59,90 zł i 419,90 zł.

Możliwe, że to nie promocja, ale nowe ceny na stałe

EA nie precyzuje, z jakiego typu ofertą mamy do czynienia. Wiele wskazuje jednak na to, że wprowadzono nowe ceny na stałe. Dlaczego? Raczej nie z dobrego serca, wymusiła to dobrze radząca sobie konkurencja w postaci Xbox Game Pass.

Przypomnijmy, że w ramach abonamentu Origin Access Basic otrzymuje się dostęp do bazy 234 gier i wcześniejszy dostęp do nowych gier EA w ramach 10-godzinnej wersji próbnej. W przypadku Origin Access Premier baza gier liczy 246 pozycji, a wcześniejszy dostęp do nowych gier nie jest ograniczany czasowo. Obydwie usługi zapewniają też 10% zniżki na zakupy w Origin.

Źródło: EA

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ezowow
  2
  Ostatnio na Orginie dodają niemal same słabe gry, więc powinno obniżyć jeszcze sporo. Wydali wersję Premier i do podstawki ładuje sam shit
  .
  • avatar
   piccardo
   1
   Dedukuje że się słabo sprzedaje?
   • avatar
    Kuciem
    0
    przeciez ewidentnie widac, ze to blad i ze sie przez chwile ukazaly ceny przed podatkiem VAT, zamiast pelnych.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     wreszcie zrozumieli że ludzie nie chcą wydawać worka kasy na rozrywkę. pewnie rodzice powiedzieli co bardziej rozwydrzonym dzieciorom "chcesz mieć max dostęp? to sobie zaoszczędź z kieszonkowego", i tyle, a nie "daj daj i jeszcze raz daj".