Gry PlayStation 4

F.I.S.T. - intrygująca metroidvania na PS4

przeczytasz w 1 min.

F.I.S.T. to dieselpunkowa metroidvania, która w nieskonkretyzowanym terminie zadebiutuje na PlsyStation 4. Rzućcie okiem na pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Nie każda gra musi i nie każda gra może być wybitna, a czasem to te proste rozwiązania sprawdzają się najlepiej i sprawiają, że od ekranu po prostu nie da się odejść przez (zdecydowanie zbyt) wiele godzin. Tworzona przez chińskie TiGames zręcznościowa platformówka (czy może: metroidvania) zatytułowana F.I.S.T. może być na to dobrym dowodem.

F.I.S.T. zmierza wyłącznie na PlayStation 4. Jej głównym bohaterem jest szalony królik, który byłby całkiem zwyczajny, gdyby nie olbrzymia mechaniczna pięść. Futrzak potrafi zrobić z niej niemały użytek, eliminując kolejnych wrogów na drodze do celu, jakim jest odnalezienie odpowiedzi na pewne nurtujące go pytania… 

Nie wiadomo jeszcze, kiedy będziemy mogli się przekonać o tym, czy F.I.S.T. rzeczywiście cechuje się tak dużą grywalnością i nie mamy nawet pewności, że tak będzie brzmieć oficjalny tytuł tej produkcji. Wiemy za to, jak ma mniej więcej prezentować się rozgrywka i do jak klimatycznego, dieselpunkowego świata zaproszą nas projektanci z Państwa Środka – odpowiedzi odnajdujemy w zwiastunie, który znajduje się poniżej.

F.I.S.T. - trailer gry:

Źródło: Gematsu

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Pierwsza myśl wow widzę jakąś zajebistą gierkę może być fajne po czym dostaje platformówkę 2D -_- (2.5D?) to nie dla mnie :/
  • avatar
   rasiaknorris1
   0
   Do jazzjackrabbit dużo brakuje. Mogliby zrobić nową wersje.
   • avatar
    miedzianek
    0
    'F.I.S.T. to dieselpunkowa metroidvania, która w nieskonkretyzowanym terminie zadebiutuje na PlsyStation 4'

    'PlsyStation 4'

    Razi w oczy xD