Internet

Facebook mógł sam wysłać zaproszenie do twojej eks

przeczytasz w 1 min.

Niedawno na Facebooku wystąpiła usterka. Powodowała, że wystarczyło wejść na dany profil, by serwis sam w imieniu użytkownika wysłał zaproszenie do grona znajomych.

Błąd na Facebooku – zaproszenia wysyłały się same

Błąd, który sprawiał, że wejście na profil równało się z wysłaniem zaproszenia, został zauważony tuż przed weekendem. O usterce informowali zarówno użytkownicy Facebooka korzystający z iPhone’ów, jak osoby posiadające smartfony z Androidem. Po prostu wchodzili na profil i po chwili widzieli, że zaproszenie zostało przekazane i oczekuje na potwierdzenie. 

Części użytkowników błąd ten wydał się zabawny. Nie brakowało jednak także wściekłych użytkowników. Można sobie wszak wyobrazić sytuację, w której ktoś wchodzi na profil byłego partnera, by po chwili przekonać się, że wysłał mu zaproszenie do znajomych. Podobnie mogło być w przypadku osób niedawno usuniętych ze znajomych czy też oglądanych z chęcią pozostania incognito. 

Facebook uporał się już z problemem

Tak czy inaczej dobra wiadomość jest taka, że Facebook szybko uporał się z tym błędem i aktualnie nie trzeba już się obawiać o to, że zaproszenie wyśle się samo. Nie sposób jednak stwierdzić, ile niezręcznych sytuacji zdążył spowodować. 

Źródło: Android Authority, Engadget

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  4
  Z ex, jak z ex, gorzej, jak pracujesz w HR i przeglądasz/szpigujesz prywatne profile kandydatów :D
  • avatar
   piterk2006
   0
   To nie na facebooku jest problem tylko w aplikacji...
   • avatar
    3XF7E7LA7
    0
    Ostatnio sporo też było na temat WhatsApp, że korzysta z mikrofonu, bez wiedzy użytkowników. Jest o tym nagranie na Odysee o podsłuchiwaniu Polaków.
    • avatar
     3XF7E7LA7
     0
     Ostatnio sporo też było na temat WhatsApp, że korzysta z mikrofonu, bez wiedzy użytkowników. Jest o tym nagranie na Odysee o podsłuchiwaniu Polaków.

     Witaj!

     Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
     Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

     Połącz konto już teraz.

     Zaloguj przez 1Login