Gry

Fallout 4 w edycji GOTY trafił do sklepów

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Fallout 4: Game of the Year Edition to kompletny zestaw, który pozwala najpełniej przeżyć przygodę serwowaną przez ekipę Betehsda.

Prawie dwa lata po premierze podstawowej wersji gry Fallout 4 na rynku debiutuje dziś jej Game of the Year Edition. To kompletne wydanie tego postapokaliptycznego erpega.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią do sklepów trafiła dzisiaj gra Fallout 4: Game of the Year Edition w wersjach na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4Xbox One. Na zestaw składają się „podstawka”, wszystkie wydane aktualizacje, poprawki graficzne, możliwość gry za darmo w mody oraz komplet sześciu DLC, czyli Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop i Automation. 

Co to za rozszerzenia? Trzy z nich rozszerzają fabułę i świat gry Fallout 4, a pozostałe trzy wprowadzają inne nowinki, między innymi możliwość zbudowania wielopoziomowych schronów oraz łapania zwierząt w klatki.  

Zestaw, dostępny naturalnie w języku polskim, jest już dostępny w sklepach. Fallout 4: Game of the Year Edition w wersji na pecety kosztuje około 150 złotych, a za wydanie konsolowe zapłacić trzeba około 200 złotych. Decyzję o tym, czy warto, musicie podjąć sami. Być może pomocna okaże się nasza recenzja: Fallout 4 – wszystkie apokalipsy są takie same.

Źródło: Cenega, Eurogamer

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DreamerDream
  "[...] możliwość gry za darmo w mody"

  To brzmi tak bardzo źle, że nawet nie wiem jak to skomentować.
  11
 • avatar
  Konto usunięte
  Panie Wojciechu Kulik czy w edycji GOTY znajdziemy Pakiet Textur w 4k jaki był dostępny jakiś czas temu do pobrania na steemie?
  2
 • avatar
  Foxy the Pirate
  Game of the year 2017...chyba 2007, a i to nieprawda by premiere miał pierwszy bioshock.
  2
 • avatar
  pavlospll
  Jestem fanem każdej części fallouta oprócz tej... totalnie się zawiodlem jak bethesda mogła tak zniszczyć tą grę. Boże ile ja bym dał za to, żeby obsidian robił fallouta po skończeniu prac na nowymi pillarsami.
  2
 • avatar
  SirMichael
  co tu dużo mówić, gra tak kiepska, że fallout shelter był bardziej popularny.
  1
 • avatar
  shamoth
  Z braku czasu jeszcze nie grałem a nawet nie miałem czasu się zainteresować co jeszcze wypadło do F4. Jak mniemam jeśli mam F4 i F4 SP to raczej nie jest to oferta dla mnie, no chyba że w GOTY jest coś czego SP nie oferuje...
 • avatar
  Tofer
  A do których sklepów bo nie mogę namierzyć ?? tzn. maja na w cenniku ale nie na stanie :(
 • avatar
  ImpostoRPL
  Tja, najgorszy Fallout w historii nowożytnych edycji trafia do "game of the year"... Zarobili na nim, to pewne. Graficznie może by uszedł ale jakby fabuła i klimat bronił się sam. A tak to gra jest po prostu nudna, jakiś nieobowiązkowy city-builder... O AI nawet nie wspominam, szczególnie towarzyszy. No dobra, muza daje radę.
  A poczka tekstur hi-res to pomyłka - mogę się mylić ale 40gb które wyglądają tak samo jak moderskie 5gb.