• benchmark.pl
 • newsy
 • Zamawiając pre-order gry Far Cry 3 otrzymasz dwie dodatkowe misje jako bonus

Zamawiając pre-order gry Far Cry 3 otrzymasz dwie dodatkowe misje jako bonus

przeczytasz w 1 min.

Z II Wojną Światową w tle

Far Cry 3 gra gameplay dodatek

Gra Far Cry 3 pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Cały czas składać można zamówienia przedpremierowe i chyba warto się nad tym solidnie zastanowić.

Jeśli ktoś planuje bowiem zakup gry i zdecyduje się na to jeszcze przed premierą, otrzyma bardzo ciekawy bonus. Będzie nim dodatek The Lost Expeditions, który, przynajmniej wedle zapowiedzi, wygląda naprawdę interesująco.

W jego skład wejdą dwie dodatkowe misje kampanii single - "Zapomniany eksperyment" i "Pożar pod ziemią", które przypadną do gustu wielbicielom wojennych klimatów. Ich akcja osadzona zostanie bowiem w ruinach pozostałych po II Wojnie Światowej. Jeśli wierzyć producentowi, to zagwarantują one około 40 minut rozgrywki.

Dodatek przyniesie też mały prezent do trybu multi - japoński pistolet sygnałowy ze wspomnianego okresu.

Oczywiście o The Lost Expeditions wiadomo już od dawna, ale Ubisoft po raz kolejny o nim przypomina. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem, to być może przekona Was materiał wideo, który przedstawia fragmenty rozgrywki ze wspomnianych dwóch dodatkowych misji.


Far Cry 3
zbliża się do nas coraz większymi krokami. Gra pojawi się już 29 listopada (w Wielkiej Brytanii dzień później) i dostępna będzie w wersji na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: youtube, far-cry.ubi, egmnow

Strefa Windows 8

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kabanosek
  10
  Ale co to za moda żeby do zamówień preorder "nagradzać" ludzi dwiema misjami? Czyli jeśli jest osoba która kupuję dzień po premierze może się czuć, jak gdyby zakupił niepełną grę?

  Rozumie że promocja itd, ale żeby wycinać z gry misję i dodawać je do zamówień preorderowych, lub jako DLC ukazuję jedynie to, że gry powoli przestają być robione na potrzebę rozrywki, a powstają jedynie po to by zasilić budżet korporacji która nawet nie pozwala by przerywano jej przedstawienie za każdym razem kiedy odpalamy grę.
  Kiedyś pieniądz wpływający z gry mógł stworzyć sequele które wpadały w pamięć, a teraz sequele to jest to samo praktycznie co pierwsza część.
  • avatar
   KamilSTI
   9
   A jak kupie pół roku po premierze to będą tylko 3 misje :( ?
   • avatar
    StartX_pl
    5
    Zaczynają mnie śmieszyć te DLC i sprzedawanie niepełnowartościowych gier, gdzie w dniu premiery są już gotowe płatne dodatki.

    Niedługi będą sprzedawać puste pudełka za 50 dolców, po to żeby za kolejne 50 można było kupić płytę z grą...
    • avatar
     pentaggon
     3
     Dwie dodatkowe misje tylko ? Phi.........
     To już można od dawna preordery zamawiać w sklepie Skidrowa albo Reloaded i to w atrakcyjnej cenie.....
     A na poważnie, gdybym miał sie bawić w jasnowidza, to Hitman Absolution będzie wspaniałą grą. Z kolei FarCry 3 to juz większa niewiadoma, no ale trzeba życ nadzieją że będzie dobrze.
     • avatar
      Konto usunięte
      2
      A potem dlc...
      • avatar
       Konto usunięte
       1
       Żenada... Normalnie już po ludzku nie potrafią sprzedać całej gry, tylko stosują jakieś chamskie sztuczki.
       • avatar
        warcab
        0
        na WW II... Ak47 czy ja źle widzę? Jeśli źle to co to za broń?
        • avatar
         Kuba Mily JDM
         0
         To trochę nie sprawiedliwe
         • avatar
          jarekw
          0
          Tak sobie myślę, że gdyby Mateusz Tomczak, czyli autor (a właściwie tłumacz) tej wiadomości żył kilkanaście lat temu, to z racji niemożności opanowania języka ojczystego na odpowiednim poziomie, zostałby po skończeniu 6 klasy podstawówki wysłany do pracy w kopalni.
          Niestety czasy się zmieniają i takie językowe fleje, niepotrafiące wybić się ponad dno reprezentowane sformułowaniem "Zamawiając pre-order gry", chwytają w swoje łapska tak cudowne narzędzie jakim jest komputer i narażają czytelników na uwiąd zmysłu wzroku, pomieszanie umysłu i na niebezpieczeństwo wpadnięcia w głęboką depresję, czego z całego serca mimo wszystko nie życzy współczytelnikom wyżej podpisany...
          • avatar
           Konto usunięte
           -1
           Beznadziejny pomysł.