• benchmark.pl
 • Gry
 • Twórcy Far Cry 4 zapraszają za kulisy - wycieczka do Nepalu
Gry

Twórcy Far Cry 4 zapraszają za kulisy - wycieczka do Nepalu

przeczytasz w 1 min.

Opublikowany przez Ubisoft materiał wideo to relacja z wycieczki, dzięki której powstał Kyrat - świat gry Far Cry 4.

Far Cry 4 Nepal

Ekipa deweloperska gry Far Cry 4, a konkretnie część pracowników montrealskiego oddziału studia Ubisoft, chcąc jak najwierniej odwzorować klimat Himalajów, udała się w podróż do Nepalu. Opublikowali właśnie materiał wideo będący relację z tej wycieczki.

Twórcy Far Cry 4 udali się do Nepalu, który jest jedną z inspiracji do świata gry. „Czwórka” od samego początku promowana jest wprawdzie jako bardzo kontrowersyjna produkcja, ale opublikowany przez Ubisoft materiał wideo zdecydowanie nie wszystkim się spodoba. Okazuje się bowiem, że podczas wizyty w Himalajach deweloperzy wzięli udział w tamtejszym rytuale związanym z ofiarą ze zwierzęcia, a konkretnie kozy.

Mimo to bez wątpienia warto obejrzeć ten filmik. Pewnie niewielu z nas było w Nepalu lub będzie miało kiedykolwiek okazję go odwiedzić. Dlatego też zachęcamy do obejrzenia materiału i zrozumieniu dlaczego to właśnie z tych rejonów Ubisoft czerpał inspiracje do fikcyjnego Kyrat z gry Far Cry 4. Bo jedno jest pewne – Nepal to niezwykle miejsce.

Gra Far Cry 4 pojawi się na rynku już w listopadzie. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3, Xbox 360, PS4Xbox One.

Źródło: VG247

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Fatalny okres na premierę wybrali. Jak dla mnie to powinni przesunąć na grudzień/styczeń.
  Przecież większość graczy rzuci się na GTA 5.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nepal jest zajebisty.... ;p
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Co kto woli
    • avatar
     gieteiks
     0
     Far gry 4 jak tylko będzie dostępny na pewno sobie go podań. 3 była mega jak dla mnie Tylko cos zbyt szybko się skończyła. Ktoś pisze ze GTA nie będzie grał.. Ja osobiście muszę zobaczyć jak te GTA będzie wyglądało na komoah i wgl... Gracze wiedza oco chodzi;)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Właśnie zobaczyliśmy wersje PC w akcji i wygląda świetnie widzieliście na monitorach pisało release PC :) a co do gry mam nadzieje że będzie tak samo dobra jak część 3 no i byle by tym razem Uplay nie robił takich numerów jak przy FC3.