• benchmark.pl
 • Gry
 • Farming Simulator 17 „zaorał rynek”, według wydawcy [AKT.]
Gry

Farming Simulator 17 „zaorał rynek”, według wydawcy [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Najpopularniejszy symulator rolniczy w nowej odsłonie - Farming SImulator 17 - może pochwalić się rewelacyjnymi ocenami i wynikami sprzedaży.

AKTUALIZACJA [24.11.2016]: Do CDP dołącza globalny wydawca gry Farming Simulator 17, a więc Focus Home Interactive. Poinformował on, że może ona pochwalić się rewelacyjną sprzedażą. Nie trzeba było nawet miesiąca, by najnowszy symulator farmera znalazł ponad milion nabywców na całym świecie. Gracze zdecydowali się mniej więcej po równo na wersje pecetową oraz konsolową. Wydawca pochwalił się też, że „siedemastka” trafiła na listy przebojów na wielu rynkach, między innymi we Francji, w Niemczech i w Polsce.

NEWS [09.11.2016]: Dwa tygodnie temu na polskim rynku zadebiutowała gra Farming Simulator 17. Wydawca – CDP – pochwalił się wynikami, twierdząc, że najnowsza odsłona rolniczego symulatora dosłownie „zaorała rynek”.

Co CDP przez to rozumie? Ano przede wszystkim rewelacyjną sprzedaż. W ciągu pierwszych dwóch tygodni gra Farming Simulator 17 znalazła wśród Polaków ponad 45 tysięcy nabywców. Jak na nasze warunki jest to świetny wynik. Łącznie cała seria sprzedała się już na świecie w ponad 7 milionach egzemplarzy.

Farming Simulator 17 nie tylko dobrze się sprzedaje, ale też zbiera świetne oceny. Średnia not recenzentów wynosi obecnie około 7/10, a gracze bawią się jeszcze lepiej. Na Steamie „siedemnastka” może pochwalić się pozytywnymi ocenami w 90-91 proc.

Farming Simulator 17 infografika
Kliknij, aby powiększyć.

Gra Farming Simulator 17 jest dostępna na PC, PS4Xbox One. Jeśli macie ochotę, sprawdźcie też konkurs organizowany przez CDP, w którym do wygrania są między innymi kierownice Saitek oraz gadżety od Valtry i Husqvarny.

Źródło: CDP 

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -7
  WOW!
  To są takie gry w których nie trzeba strzelać, wysadzać, palić i mordować na 100 sposobów?

  Zmęczone zaklętą, wieczną wirtualną wojną Dusze teraz mogą odpocząć i pojeździć traktorem.
  Spece od treningu sportowców olimpijskich od dawna wiedzą że "co widzi umysł to przeżywa umysł".
  Demony lubią krwawa jatkę, lecz nie zmienia to faktu że potem człowiek jest zwyczajnie wyssany z energii.

  Ehh... gdyby Valve zrobiło Portal-a 3...
  • avatar
   Dragonik
   0
   Warto przesiąść się z FS15?
   • avatar
    figer
    0
    Uważam, że 17 jest zdecydowanie lepsza od 15, tylko na razie jest świeża i w związku z tym mało jest ciekawych map, stosunkowo mało modów. Moderzy dopiero uczą się więc nie ma otwieranych drzwi, ciągników w których można pstrykać guziczkami itp. Ale to się zmieni z czasem i będzie zjadał 15 na śniadanie.