Oprogramowanie

ForceWare 180.84 beta do pobrania

z dnia
Daniel Grodkowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Firma nVidia opublikowała na stronie www.nzone.com nowe sterowniki ForceWare 180.84 beta. Obejmują one karty graficzne oraz płyty główne z procesorami graficznymi GeForce z serii 6, 7, 8, 9 oraz GTX 200.  

Sterowniki są jak na razie w fazie beta, więc nie można oczekiwać od nich pełnej stabilności. Dedykowane są one dla graczy GTA IV. W każdym pakiecie zostały umieszczone sterowniki nVidia PhysX 8.10.13. 

Sterowniki dostępne na systemy:

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ciekawe kiedy ATI sie obudzi...
 • avatar
  Nie wyszly zadne konkretne sterowniki od czasow wesji 74..
  Zawsze mialem jakies bledy, a to z filmami, albo z grami... (s7xxx)
 • avatar
  Ja przyjąłem taką taktykę. Nie instaluję coraz to nowych sterowników kiedy tylko się pojawią, tylko podmieniam je co rok. I nie zawsze instaluję najnowszą wersję tylko tą o jeden starszą za to na 100% stabilną. Nigdy nie maiłem problemów ze sterownikami.
 • avatar
  Ja na sterowniki Nvidii narzekać nie mogę os czasu wyposzczenia wersji 169... gry chodzą świetnie i nigdy nie miałem problemów z wyświetlaniem grafiki w czym kol wiek . Teraz czekam tylko na full wersje 180.84 no i mam nadzieje ze dadzą jeszcze większe możliwości podkręcania :).
 • avatar
  Zainstalowałem dzisiaj 180.84, mając nadzieję, że uzyskam w GTA IV lepszą wydajnośc (96GT + X2 5000 + 3GB ddr2 + XP SP3 = ~25 FPS w GTA IV benchmark). Niestety po zainstalowaniu ich komputer staje się niestabilny i tracę z nim kontakt po jakimkolwiek obciążeniu większym niż Windows (wiesza się nawet podczas próby wejścia do Panelu NVidia). Więc odradzam.