Gry

W Fortnite odbędzie się naprawdę solidne wydarzenie

przeczytasz w 1 min.

Zakończenie trzeciego sezonu Fortnite nadchodzi wielkimi krokami. Jego zapowiedzią ma być ogłoszone właśnie wydarzenie „Collision”, które według twórców będzie nie lada gratką dla graczy.

Wydarzenie na żywo w Fortnite: „Collision” będzie naprawdę grube

Sobota, 4 czerwca, godzina 22:00 - tę datę każdy fan Fortnite powinien zapisać sobie w kalendarzu. Właśnie w tym momencie wystartuje wydarzenie na żywo, które twórcy nazwali „Collision”. Jego obecność w grze jest zwiastunem kończącego się sezonu trzeciego, a więc można spodziewać się mocy atrakcji.

Twórcy naturalnie nie zdradzają, co przygotowali dla graczy w dzień wydarzenia na żywo. Podczas „Collision” ma jednak pojawić się dobrze znany sprzed kilku lat ogromny, różowy robot, którego ujrzymy już na ekranie głównym gry.

Czego jeszcze można spodziewać się w trakcie trwania wydarzenia na żywo „Collision”? Cóż, to oczywiście pozostaje tajemnicą. Niecierpliwi powinni jednak zalogować się 4 czerwca po godzinie 14:00, aby otrzymać ekskluzywny ekran wczytywania i muzykę w lobby.

Epic Games informuje, że 31 maja rozpocznie się tydzień okazji. Warto w tym czasie wydać pozostałą w grze walutę.

Zakończenie trzeciego sezonu już teraz można uznać za udane. Wprowadzony w ostatnim czasie tryb gry bez możliwości budowania, okazał się być doskonałym posunięciem ze strony Epic Games. Fortnite dzięki temu zyskał zupełnie nowe oblicze, a tym samym - mnóstwo graczy postanowiło wejść do tego kolorowego świata battle royale.

Dajcie znać w komentarzach, czy już czekacie na wydarzenie „Collision” i jakich nowości w kolejnym sezonie się spodziewacie.

Źródło: Epic Games

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  .NiemenCrystal.
  1
  Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
  niemencrystal,com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/ (Zamieńcie przecinek na kropkę)
  • avatar
   Gnom_Z_Piany2
   -2
   a na tym fortnite to celeron pójdzie? :P
   • avatar
    KENJI512
    -5
    Fortnite - solidne wydarzenie xD

    Potem w tekście - "Fortnite: „Collision” będzie naprawdę grube"

    Grube xD To dla dzieci jest ten portal, grube wydarzenia?