Systemy operacyjne

Galaxy Note 7 przyniesie nowy TouchWiz - oto jak może wyglądać

przeczytasz w 1 min.

Zanosi się na to, iż Galaxy Note 7 zaoferuje nie tylko ciekawą specyfikację techniczną, ale również zmienioną nakładkę graficzną na system.

Najprawdopodobniej za nieco ponad miesiąc oficjalnie zaprezentowany zostanie Galaxy Note 7. Względem poprzedniego modelu spodziewane są nie tylko zmiany wizualne i te dotyczące specyfikacji technicznej, ale również oprogramowania. Tym razem poświecimy chwilę tym ostatnim.

Oczywiście Samsung nie zrezygnuje tutaj z platformy Google Android. Oczekiwać wypada najnowszej wersji, a więc tej z numerkiem 7.0, która wzbogacona zostanie o nakładkę TouchWiz. Kiedyś była ona mocno krytykowana, ale już od pewnego czasu zbiera zdecydowanie lepsze opinie. Koreański producent nadal stara się ją ulepszać i zobaczyć powinniśmy to właśnie Galaxy Note 7.

W sieci opublikowany został materiał wideo, na którym nowa wersja nakładki TouchWiz przybliżana jest nam już teraz, aczkolwiek w wersji beta. Zanosi się na całkiem sporą liczbę zmian i z pewnością nie będą one ograniczać się jedynie do przemodelowanej kolorystyki.


Właściciele smartfonów z logo Samsung z pewnością będą mogli powiedzieć coś więcej. Mamy tutaj takowych? Jak podoba Wam się nowy TouchWiz?

Źródło: phonearena, HDblog

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HomeAudio
  2
  Co prawda mam Note 4... Ale ta seria telefonow (Note) z TouchWize'm to totalny wypas. Jesli ktos posiadajac telefon z serii 'Note' zmienia defaultowy launcher na cos innego to jest idiota do kwadratu (rezygnujac z TouchWiza rezygnuje sie ze wszystkich funkcji dzieki ktorym seria Note jest tak unikatowa - wiec po co kupowac ten telefon?). Nie wyobrazam sobie posiadania innego telefonu - min. wlasnie przez rewelacyjna nakladke TouchWIz.
  • avatar
   maciuch2
   1
   Super, i tak wrzucę Nova Launcher
   • avatar
    x7nofate3
    0
    A to co niby ma takiego ten touch wiz?
    • avatar
     Q'bot
     0
     Szczerze powiedziawszy to nie dostrzegam różnic.. choć nigdy nie korzystałem z tego dłużej niż parę dni...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Raczej niewielkie zmiany względem poprzednich wersji...