Smartfony

Galaxy Note 7 trafi do masowej produkcji już w lipcu

przeczytasz w 1 min.

Premiera Galaxy Note 7 zbliża się coraz większymi krokami. Na początek producent przygotuje 2,5 miliona egzemplarzy.

Samsung kończy już prace nad Galaxy Note 7. Wygląda na to, że kolejny model z cenionej przez wielu serii już wkrótce trafi do masowej produkcji.

Mówi się w tym kontekście o początku lipca. Taki obrót spraw potwierdzają między innymi źródła sammobile, które jak już wszyscy dobrze wiemy zazwyczaj dysponują bardzo dobrymi informacjami. W lipcu przygotowanych zostanie podobno 2,5 miliona egzemplarzy, drugie tyle natomiast w sierpniu.

Zgadzałoby się to z doniesieniami mówiącymi o oficjalnej prezentacji urządzenia. Ta ma mieć miejsce 2 sierpnia i zapewne wkrótce po niej Galaxy Note 7 wylądować powinien na sklepowych półkach. Ciekawe tylko, w jakich regionach, ponieważ Galaxy Note 5 do Europy nie trafił.

Jeśli chodzi o specyfikację, w ostatnich dniach pojawiły się sugestie, iż producent zaimplementuje tutaj skaner tęczówki oka. Poza tym wypada spodziewać się 5,7-calowego ekranu Super AMOLED QHD, 6 GB pamięci RAM, kamery 12 Mpix znanej z Galaxy S7 i baterii 4000 mAh.

Źródło: sammobile, wccftech

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q'bot
  3
  Odnoszę wrażenie, iż od wersji trzeciej ta notatka nic się nie zmienia...
  • avatar
   tomoa
   3
   Mam Galaxy Note 2 i jeszcze daje radę, wystarczy praktycznie do wszystkiego. Mam też Galaxy S7 i mogę porównać technicznie te dwa telefony. Ekran w S7 jest dużo jaśniejszy i też można zrobić dużo ciemniejszy, co w ciemności daje komfort. Kamera po ciemku, to przepaść, ale jak jest jasno, to różnice są bardzo małe w jakości zdjęć i filmów.

   W S7 w użytkowaniu jest tak 2 razy szybszy jeśli chodzi o działanie w porównaniu z Note 2, ale naprawdę Note 2 dalej używam jako drugi telefon i nie sprawia mi on żadnego kłopotu.