Smartfony

Galaxy Note 7 z pierwszym rekordem przedsprzedaży

przeczytasz w 1 min.

W Korei Południowej premiera Galaxy Note 7 jest naprawdę gorąca. Czy podobnie będzie u nas?

Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge pozwoliły wygenerować firmie Samsung rekordowe od 2 lat zyski. Nadzieją na kolejne sukcesy jest z pewnością także Galaxy Note 7 i już pojawiają się pierwsze sygnały sugerujące, że również w tym przypadku koreański producent się nie rozczaruje.

Trudno zarzucać coś Galaxy Note 7 pod kątem jakości wykonania czy specyfikacji. Oczywiście dokładnych testów jeszcze nie było, ale dłuższe chwile ze smartfonem już za nami. Pierwsi klienci mają sposobność do składania zamówień wstępnych i czynią to nader chętnie.

Nie ma nic zaskakującego w tym, iż przedsprzedaż Galaxy Note 7 ruszyła w pierwszej kolejności na rynku koreańskim. Ciekawsze jest to, iż wystarczyły dwa dni, aby złożone zostały zamówienia w liczbie przekraczającej 200 tysięcy egzemplarzy. To rekord nie tylko dla serii Galaxy Note, ale całej linii Galaxy. Tak dużym wzięciem nie cieszył się w Korei Południowej w pierwszych dniach nawet Galaxy S7.

Zobaczymy czy podobnie będzie w Europie. Warto pamiętać, że poprzednik (Galaxy Note 5) oficjalnie na nasz kontynent nie trafił. Myślicie, że klienci się już od serii Galaxy Note odwrócili czy może przeciwnie, są bardziej „wygłodniali”?

Źródło: phonearena, androidauthority

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  beniu007
  3
  Z roku na rok są droższe smart fony firmy samsung,
  gdzie tu logika aby wydać na nota 7 4 tysiące..........
  Po paru miesiącach cenny lecą na łeb i szyję........
  • avatar
   Adios6293
   0
   Samsung troche przegina z cenami to trzeba przyznac