Smartfony

Galaxy Note 9 jednak z czytnikiem linii papilarnych ukrytym pod wyświetlaczem?

przeczytasz w 1 min.

Z najnowszych doniesień wynika, iż Galaxy Note 9 może oferować technologię, która nieśmiało wkracza na rynek mobilny. Efekty prac są podobno bardziej zadowalające niż sugerowano wcześniej.

Wprawdzie na debiut Galaxy Note 9 jeszcze trochę poczekamy, ale w sieci coraz częściej pojawiają się doniesienia na jego temat. Ostatnio w centrum uwagi znalazł się czytnik linii papilarnych.

Jeszcze nie tak dawno sugerowano, że Samsung nie jest gotowy na to, aby zintegrować ten element z wyświetlaczem. Najnowsze informacje przedstawiają całą sytuację nieco inaczej. Samsung Display przedstawić miał trzy, cztery rozwiązania dotyczące tak osadzonego czytnika linii papilarnych. Jedno z nich wypadać ma na tyle dobrze, że główny oddział firmy poważnie zastanawia się nad jego zastosowaniem w finalnym urządzeniu.

Pojawiają się sugestie, iż rezygnacja z klasycznego czytnika pozwoli na zaimplementowanie baterii o większej pojemności. To jednak teoria, która wydaje się mocno naciągana. Bardziej prawdopodobne, iż Samsung nie chce zostać za bardzo z tyłu. Wprawdzie obecnie na czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem mocno stawia jedynie Vivo, ale bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku zdecydują się na to inni producenci.

Oficjalna premiera Galaxy Note 9 odbędzie się najpewniej pod koniec sierpnia.

Źródło: koreaherald

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Smuga
  4
  Wystarczy aby Szajsung to zrobił i polecą za nim firmy jak za Apple. Trzeba na to liczyć, bo czytnik pod ekranem to jedyne rozwiązanie bez wad (zakładając, że dopracują to w pełni). Żadne tam beznadziejne Face ID czy Iris Scanner, albo czytniki od d*py strony.
  • avatar
   Gatts-25
   1
   Jeżeli dadzą tam 512GB nośnik na dane z parametrami ,które przedstawili pod koniec 2017roku to sama taka karta pamięci kosztować może spokojnie 2500złotych a gdzie reszta specyfikacji.
   Jeżeli Samsung nie zdecyduje się na tak pojemny nośnik to Huawei według przecieków go uprzedzi.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    2000 euro ?