Smartfony

Galaxy Note 9 przyniesie bardzo zaawansowany rysik

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Kolejne źródła sugerują, iż nowy S Pen zostanie wyposażony w moduł Bluetooth. Rozwiązanie to zapewnić ma gadżetowi niedostępne wcześniej funkcjonalności.

Często mówi się, że nowe smartfony nie przynoszą większych zmian względem poprzedników. Można przypuszczać, że również Galaxy Note 9 będzie podobny do poprzednika, ale w tym przypadku producent ma nieco łatwiejsze zadanie, ponieważ może akcentować również obecność rysika S Pen. I wszystko wskazuje na to, że to właśnie ten gadżet znajdzie się w centrum uwagi.

Zasugerował to sam producent, przy ujawnieniu daty premiery smartfona. Niektóre źródła już wcześniej sugerowały taki obrót spraw, teraz podają pewne konkrety. Czego zatem oczekiwać? Przede wszystkim tego, iż nowy S Pen zostanie wyposażony w moduł Bluetooth. Dzięki temu będzie można wykorzystać go między innymi do zdalnego sterowania odtwarzaczem muzyki czy wykonania zdjęcia.


Można przypuszczać, że moduł Bluetooth zapewni też inne funkcjonalności. Niektórzy spekulują, iż rysik może nawet posiadać wbudowany głośnik, chociaż w zestawie z baterią mogłoby to przesadnie rozbudować jego gabaryty.

Wszystkiego dowiemy się 9 sierpnia. Tego dnia Galaxy Note 9 zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: Ice universe

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudzio993
  Na innym portalu czytałem o możliwości korzystania z rysika jak z mikrofonu i rysowaniu nim po obojętnie jakiej powierzchni
 • avatar
  axelbest
  w zestawie z "baterią"
  -1
 • avatar
  Filippo386
  więcej elektroniki = większa awaryjność :3

  więcej bajerów!
  -4
 • avatar
  Guczi04
  Czyli znowu bez żadnych większych zmian. Wciskają bajer, z którego i tak nikt nie będzie korzystał. Ale to i tak dobrze, bo nie cofają się do przodu.
  -8