• benchmark.pl
 • Gry
 • Oglądacie na własną odpowiedzialność - gameplay z Terminator: Resistance
Gry

Oglądacie na własną odpowiedzialność - gameplay z Terminator: Resistance

przeczytasz w 1 min.

Zapowiedź Terminator Resistance wzbudziła spore poruszenie. Dopiero teraz otrzymaliśmy jednak materiał, który pozwala powiedzieć coś więcej o rozgrywce. Niestety, chyba niewiele dobrego.

Terminator: Resistance bazuje na licencji słynnej filmowej sagi, co bez wątpienia dla wielu będzie sporym atutem. Chociaż premiera gry odbędzie się już w przyszłym miesiącu, twórcy do tej pory chwalili się jedynie krótkim zwiastunem. W końcu pojawiła się okazja do rzucenia okiem na fragmenty rozgrywki, które ujrzały światło dzienne na EGX 2019.

Zaprezentowany materiał trwa niemal pół godziny. Nie skupia się na wymianie ognia, ale na w miarę cichej infiltracji jednej z lokacji, a także pokazaniu kilku istotnych elementów zabawy, w tym hakowania czy gogli umożliwiających dostrzeganie wrogich obiektów przez przeszkody. Można zobaczyć tutaj również menu ekwipunku. Ten powinien odgrywać istotną rolę, w końcu twórcy zaznaczają, że akcenty RPG będą w tej strzelance dość silne.

Gameplay z Terminator: Resistance

Jakie są Wasze pierwsze wrażenia? Nie da się nie zauważyć, że pierwsze oceny i komentarze wystawiane na YouTube są mało pochlebne. Chociaż nie można wyciągać ostatecznych wniosków już teraz, pojawiają się sugestie, iż Terminator: Resistance podzieli los Rambo: The Video Game, które przygotował ten sam, polski producent - Teyon Games.

Miejmy nadzieję, że będzie jednak lepiej. Terminator Resistance zadebiutuje na naszym rynku 15 listopada, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: bambooshoots game

Warto zobaczyć również:

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dizzy
  12
  Wygląda jak gra na smartphone ;d
  • avatar
   Ciekawski_
   2
   Klimat wydaje się mroczny. Adekwatny do tego świata. Reszta trudno powiedzieć, ale nie widzę nic dyskwalifikującego. Nie skreślał bym tej gry.
   • avatar
    raffal81
    1
    Matko, że komuś chciało się na to coś poświęcić czas :D
    • avatar
     Kropeczka
     1
     to na pewno nie jest gra przeniesiona z topowych fonów ???
     • avatar
      StaryZgred
      1
      Super gameplay, szkoda że Playstation 2 już nie jest w sprzedaży.
      • avatar
       xfire25
       0
       Otoczenie zrobione w porządku, broń i ręka słabiej. FX-y też można by polepszyć.
       • avatar
        baca130
        0
        15 lat temu gra byłaby hitem