Gry

GC: twórcy opowiadają jaki będzie nowy Hitman

przeczytasz w 1 min.

Redaktorzy VG247 "dorwali" twórców wyczekiwanej przez fanów Hitman: Absolution i udało im sie nakłonić ich do przekazania nowych informacji o grze.

Autorzy przede wszystkim starali się podkreślić, że spektrum odbiorców przygód Agenta 47 tym razem ma być jak najszersze, dlatego gra tworzona jest w taki sposób, by zadowoliła zarówno fanów precyzyjnej skradanki (jak to miało miejsce do tej pory), jak i radosnego biegania i zabijania wszystkiego, co się rusza.

Twórcy podkreślają przy tym, że oczywiście wiedzą czego oczekują od nich fani i przy wdrażaniu planu nie ma mowy o kompromisach. Podczas tworzenia gry na bieżąco monitorowane są między innymi fora dyskusyjne poświęcone grze, a publikowane tam uwagi - jak najbardziej uwzględniane.
 

Hitman: Absolution
Kiedy Agent 47 zacznie nosić fryzurę afro, będziemy mieli prawdziwe powody do niepokoju...
 

Dalsza część wywiadu jest jednak troszkę bardziej niepokojąca. Czytamy między innymi o tym, że szef zespołu potępia ogromną swobodę jaką dotychczas oferowała seria Hitman. Gracze rzekomo "błądzili", koniec końców i tak robiąc to, czego od niego chcieli twórcy. Wygląda na to, że w Absolution będziemy raczej "prowadzeni za rękę" - to akurat nie brzmi krzepiąco.

Twórcy pocieszają, że gra będzie jednak długa, rozbudowana, a na rynek trafi dopiero wtedy, gdy autorzy będą w stu procentach pewni swego. Oby!
 

Więcej z targów GamesCom:

Źródło: vg247

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  19arek93
  0
  BloodMoney było prawie ideałem. Dodać tylko parę ciekawych możliwości, fizykę, lepszą grafikę i będzie 6/5.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Sopel już trzepie kapucyna :D
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Prawdziwa skradanka i trudna jak diabli to SC od 1 do 3 ..pamietam jak grałem nawet godzine czy dwie w misje zeby wszystko było ok ;) Hitman to raczej nawalanka ja tak przeważnie w ta gre grałem od 1 do blood money ;p