Karty graficzne

GeForce GTX Titan – aktualizacja testu

z dnia
Redakcja | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Redakcja
19 komentarzy Dyskutuj z nami

Uzupełniliśmy nasz test karty GeForce GTX Titan o prezentację i wyniki testów pierwszej karty sprzedażowej – Zotac GeForce GTX Titan.

Zotac GeForce GTX Titan

W ostatniej chwili dotarła do nas karta firmy Zotac. Producent zastosował jednak referencyjną konstrukcję opracowaną przez Nvidia. Nie zmieniły się zatem parametry pracy. Zotac GeForce GTX Titan pracuje z częstotliwością taktowania 836/1502 MHz i ma do wykorzystania 6 GB. Ciekawie wygląda zestaw wyposażenie, jaką otrzymuje każdy nabywca. Zapraszamy do naszego zaktualizowanego testu.

źródło: informacja własna

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  irondick
  Założę się, że na HD4890 poszedł by Crysis3 bez problemu na DX10. A ceny nowych kart graficznych przerosły wszelkie wyobrażenie. Przynajmniej u nas w kraju. Jak kupowałem pierwszy komputer to cena RIVY TNT 32MB najwydajniejszej i najnowocześniejszej karty dostępnej w tamtym czasie nie przekraczała 30% ogólnej wartości komputera. Komputer wyższej klasy jak na tamte lata.
 • avatar
  damian1711
  skoro karta miala takie same parametry to po co byl ten test?
 • avatar
  mcvice
  nie rozumiem po co robić tak obszerny test dla podzespołu, który może mieć tak niewielki procent ludzi?
  -2
 • avatar
  loccothan
  http://www.youtube.com/watch?v=jV2Voo5h3eU
 • avatar
  chudyzam
  Trollujecie jak onet.. Art powinien się nazywać "Nowy referent Titana" :)
 • avatar
  pstrowsky
  Szał błędu pomiarowego ;-) Lepiej byście zaktualizowali o wyniki w obliczeniach, najlepiej w popularnych programach renderujących. Pewnie nie tylko dla mnie test bezwartościowy. Całokształt tego testu ma wartość przeddruku lub sponsorowanego tekstu reklamowego czyli żadną. Szkoda czasu na czytanie.