Karty graficzne

GeForce GTX Titan – aktualizacja testu

przeczytasz w 1 min.

Uzupełniliśmy nasz test karty GeForce GTX Titan o prezentację i wyniki testów pierwszej karty sprzedażowej – Zotac GeForce GTX Titan.

Zotac GeForce GTX Titan

W ostatniej chwili dotarła do nas karta firmy Zotac. Producent zastosował jednak referencyjną konstrukcję opracowaną przez Nvidia. Nie zmieniły się zatem parametry pracy. Zotac GeForce GTX Titan pracuje z częstotliwością taktowania 836/1502 MHz i ma do wykorzystania 6 GB. Ciekawie wygląda zestaw wyposażenie, jaką otrzymuje każdy nabywca. Zapraszamy do naszego zaktualizowanego testu.

źródło: informacja własna

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  irondick
  1
  Założę się, że na HD4890 poszedł by Crysis3 bez problemu na DX10. A ceny nowych kart graficznych przerosły wszelkie wyobrażenie. Przynajmniej u nas w kraju. Jak kupowałem pierwszy komputer to cena RIVY TNT 32MB najwydajniejszej i najnowocześniejszej karty dostępnej w tamtym czasie nie przekraczała 30% ogólnej wartości komputera. Komputer wyższej klasy jak na tamte lata.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   skoro karta miala takie same parametry to po co byl ten test?
   • avatar
    mcvice
    -2
    nie rozumiem po co robić tak obszerny test dla podzespołu, który może mieć tak niewielki procent ludzi?
    • avatar
     loccothan
     0
     http://www.youtube.com/watch?v=jV2Voo5h3eU
     • avatar
      chudyzam
      0
      Trollujecie jak onet.. Art powinien się nazywać "Nowy referent Titana" :)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Szał błędu pomiarowego ;-) Lepiej byście zaktualizowali o wyniki w obliczeniach, najlepiej w popularnych programach renderujących. Pewnie nie tylko dla mnie test bezwartościowy. Całokształt tego testu ma wartość przeddruku lub sponsorowanego tekstu reklamowego czyli żadną. Szkoda czasu na czytanie.