Gry

Geralt z Rivii trafił do Monster Hunter: World

z dnia 2019-02-08
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Dzięki współpracy CD Projekt RED i Capcom gracze otrzymują możliwość wzięcia udziału w specjalnym wydarzeniu fabularnym - „Zlecenie: Kłopoty w Starodrzewie”.

Jeszcze w zeszłym roku ogłoszono, że Monster Hunter: World i Wiedźmin 3: Dziki Gon zostaną w pewien sposób połączone. Doskonale znany wielu graczom Geralt z Rivii miał trafić do świata pierwszej z wymienionych gier i właśnie się tak stało.

Dzięki współpracy CD Projekt RED i Capcom gracze otrzymują możliwość wzięcia udziału w specjalnym wydarzeniu fabularnym - „Zlecenie: Kłopoty w Starodrzewie”. Potrzeby jest do tego minimum 16 poziom łowcy. Jak można się domyślić, głównym, grywalnym bohaterem jest tu Geralt z Rivii.

„Znalazłszy się w nieznanej mu krainie, wiedźmin musi wytropić i pokonać potężną istotę zwaną Leszym. Pomogą mu w tym wiedźmiński ekwipunek, m.in. srebrny, zabójczy dla potworów miecz, oraz mistrzowskie umiejętności walki i magia w postaci znaków. Ważną rolę w tym, jak potoczy się przygoda Geralta, odegrają również znane z serii gier Wiedźmin mechaniki wyborów i konsekwencji.”


15 lutego rozpocznie się (i potrwa do 1 marca) inne specjalne wydarzenie - „Zlecenie: Duch Lasu”. W tym przypadku wymagany będzie minimum 50 poziom łowcy, który z pewnością się przyda, ponieważ trzeba będzie stanąć do walki z silniejszym wcieleniem Leszego.

Będąc przy Monster Hunter: World warto wspomnieć o sprzedaży gry. Z najnowszych danych opublikowanych przez Capcom wynika bowiem, iż gra znalazła już 11,9 mln nabywców.

Źródło: Cenega Polska, cdprojekt

marketplace

Komentarze

16
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marketingowy strzał w 10-tkę.
  Swoją drogą, biały wilk zmienił swój styl bytu i teraz robi karierę na caełgo, po świcie się buja ;)
  Zaloguj się
  12
 • avatar
  Coś pięknego dlaczego nie wykorzystać w tej wspaniałej grze jeszcze innych super bohaterów znanych Polakom jak na przykład Kulfona i Monikę!

  Zaloguj się
 • avatar
  A może by tak jakas minikampania dla Wiedzmina 3?
  Zaloguj się
 • avatar
  Wpadłem, zrobiłem jedno podejście do Leszego i tyle. Hype na tego dlc wart jakieś 5 minut gry. Skin i zbroja Wieśka to trochę nikła nagroda, ale nie jestem fanem tej serii gier, a tym bardziej takiego mieszania światów. Generalnie w MHW liczy się tylko poziom wyzwania. Gra o wręcz idealnej koncepcji walki, ale bez handlu między graczami, określaniem faktycznej wartości przedmiotów i PvP nie przyciągnie na dłużej ładnymi setami :/. A mogłaby to być gra na lata...
  Zaloguj się
 • avatar
  Desperacja lvl9000

  Lepiej by im wyszło poproszenie o franczyzne i zrobienie duzego dodatku : W3: Monster's World
 • avatar
  Jakieś dlc powinni dać . Co im szkodzi. Po co Geralt szwenda się po innych grach jak ma swój świat, który jest najlepszy :) Po za tym kręcą serial. Premierę najlepiej wykorzystać na promocję nowego dlc lub W4 .