Gry

Symulator Kozy powraca - oto Goat Simulator 3

przeczytasz w 2 min.

Goat Simulator 3 wczorajszej nocy doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Wiele osób podziela opinię, że to właśnie zwiastun tej gry był najlepszym na Summer Game Fest 2022. Zobacz co przygotowała ekipa Coffee Stain.

Zapowiedziano Goat Simulator 3, no bo czemu niby nie? 

Zgodnie z tytułem Goat Simulator 3 to druga odsłona serii, która zrodziła się w 2014 roku – z primaaprilisowego żartu, który poszedł zdecydowanie za daleko. Symulator Kozy z miejsca jednak stał się hitem – głównie ze względu na swój abstrakcyjny humor i prostą do granic możliwości mechanikę rozgrywki.

W „Trójce” wszystkiego ma być więcej. Jak zapowiadają sami twórcy – postanowili „wnieść meee na nowe wyżyny”. To oznacza wiele różnych kóz do wyboru (a każda z nich ma swoją charakterystykę i swoją historię), szerokie opcje personalizacji (z użyciem przeszło trzystu elementów), obfity w atrakcje świat, który można swobodnie zwiedzać (także samochodem) i jeszcze większe możliwości z zakresu… siania chaosu. 

Co ciekawe, Goat Simulator 3 będzie zawierać nie tylko „piaskownicę” dla jednego gracza, ale też czteroosobowy tryb kooperacji: dostępnej lokalnie i w sieci. „Możecie wspólnie podróżować po świecie, wywoływać chaos w ramach współpracy i rywalizować w 7 zabawnych minigrach, a potem już nie być przyjaciółmi”, jak czytamy w zapowiedzi. 

Zobacz oficjalny zwiastun gry Goat Simulator 3:

Kiedy premiera Goat Simulator 3?

Goat Simulator 3 zadebiutuje już jesienią. Pogramy w niego na komputerach (gdzie wyłączną platformą będzie Epic Games Store), ale też na konsolach obecnej generacji, to znaczy na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Oficjalnie zapowiedziano polską kinową wersję językową. 

Źródło: Koch Media

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  3
  Szczerze to chyba głupszej gry nie mogli zrobić...To chyba tylko na rynek amerykański...
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Parodia Dead Island 2 XD Dobre.
   • avatar
    Dragonik
    0
    Where goat simulator 2?