Mobile

Android 4.4 KitKat trafia na tablety Nexus

przeczytasz w 1 min.

Wedle informacji opublikowanej przez Google, proces aktualizacji rozpoczyna się właśnie od dziś.

Android 4.4 KitKat

Od premiery Androida 4.4 KitKat minęło już trochę czasu, ale użytkowników, którzy mogą z niego korzystać jest na chwilę obecną naprawdę niewielu. Dziś ich grono nieco się jednak powiększy, ponieważ najnowsza wersja systemu Google trafia na kolejne urządzenia.

Android 4.4 KitKat udostępniony został już pierwszym właścicielom tabletów Nexus 7 oraz Nexus 10. W przypadku mniejszego modelu mówimy o obydwu generacjach, ale niestety tylko o wersjach z Wi-Fi.

Wedle informacji opublikowanej przez Google, proces aktualizacji rozpoczyna się właśnie od dziś i rozpowszechniany będzie on poprzez tryb OTA. Śmiało można jednak przypuszczać, że nie wszystkie urządzenia zostaną zaktualizowane w tym samym czasie, dlatego też cały proces potrwać może nawet kilka dni.

Wkrótce natomiast, chociaż nie podano dokładnego terminu, Android 4.4 KitKat trafić ma na Nexusa 4, a także tablety Nexus 7 z łącznością 3 G.

Android 4.4 KitKat tablety Nexus

Pozostaje teraz czekać na kolejnych producentów. Miejmy nadzieję, że również oni postarają się dość szybko zapewnić Androida 4.4 KitKat swoim urządzeniom.

Źródło: fonearena, engadget

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    piccardo
    -3
    Mam SGS 3 niebrandowanego i dalej jadę na andku 4.1 WTF!? Słyszałem to już nawet o andku 5 i co z tego!? Jak ludzie dalej uptade nie mają niech sobie to wszystko w .... wiecie gdzie wsadzą ;)