Gry

Gotham City Impostors - nowa gra od Warnera

przeczytasz w 1 min.

Batman: Arkham City jest zdecydowanie największym, ale nie jedynym tytułem ze świata DC Comics, który przygotowuje dla nas Warner Bros.

Oczywiście, na przygody Mrocznego Rycerza i Kobiety-Kota w Arkham City czekają tysiące fanów człowieka-nietoperza na całym świecie, ale Warner nie zasypuje gruszek w popiele i zapowiada Gotham City Impostors - wieloosobową strzelankę FPP, która dostępna będzie tylko i wyłącznie w dystrybucji elektronicznej.

W tej (ponoć) sympatycznej i (ponoć) lekkiej grze akcji walczyć będziemy o panowanie nad tytułowym Gotham, które nawiedziła plaga sobowtórów Batmana i Jokera. Nieudacznicy i drobne złodziejaszki chcą skraść nieco blasku chwały człowieka-nietoperza i jego arcywroga o zielonych włosach, co oczywiście zmusza nas (jako jednego z nich) do udowodnienia raz na zawsze, kto najlepiej podrabia wspomniane ikony komiksu.

Jak stwierdziła Samantha Ryan z Warner Bros, "Gotham City Impostors wywraca miasto do góry nogami, przerysowuje wszelkie możliwe elementy świata DC Comics i pozwala graczom posmakować wieloosobowego bohaterstwa i anty-bohaterstwa w postaci strzelanki FPP". Do dyspozycji będziemy mieli szereg opcji dostosowania postaci, tak aby nasza podróbka Batmana lub Jokera wyróżniała się choć trochę z tłumu, a amatorska broń nieraz da się we znaki tym, którzy z niej korzystają.

Póki co nie mamy nawet pierwszych screenshotów z gry, ale trzeba przyznać, że Gotham City Impostors zapowiada się sympatycznie. Będziemy zwracać uwagę na tę grę, która ma zostać wydana na PC, Xbox Live ArcadePlayStation Network.

Więcej ze strefy gier:

Źródło: Games Press

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Lubię takie gry. Są bardzo konsolowe, bardzo "playstation".
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Co jak co, ale Batman to jedna z gier niespodzianek, wyróżnia się na tle innych, badziewnych gier na podstawie charakteru z filmu/komiksu. Tak więc niech tworzą dalej, pokazali, że można stworzyć bardzo solidną, ładną i dopracowaną grę, która nie zarabia tylko tytułem i znanym bohaterem.