Gry

Sony pracuje nad ekranizacją Gran Turismo

przeczytasz w 1 min.

Pracami nad filmem nawiązującym do bardzo dobrze znanej ogromnej liczbie graczy serii zająć mieliby się Mike De Luca oraz Dana Brunetti.

Gran Turismo Sony pracuje nad ekranizacją gry

Przenoszenie gier na ekrany kin nie jest zadaniem łatwym, ale pomimo tego co jakiś czas pojawiają się tego typu próby. Wedle najnowszych doniesień podobny los spotkać może także Gran Turismo.

Zaznaczyć trzeba, że na obecną chwilę są to informacje nieoficjalne, ale pochodzą podobno ze źródeł blisko związanych z Sony. Pracami nad filmem nawiązującym do bardzo dobrze znanej ogromnej liczbie graczy serii zająć mieliby się Mike De Luca oraz Dana Brunetti, a więc producenci "50 Twarzy Greya".

Jeśli doniesienia te zostaną potwierdzone, to chyba nie wywołają ogromnego zaskoczenia. Filmy, w których główną rolę odgrywają wyścigi, cieszą się całkiem dużym zainteresowaniem, dlatego też wydanie kolejnego, pod szyldem doskonale znanej gry (ponad 70 milionów sprzedanych gier z serii Gran Turismo), jest wielce prawdopodobne.

Osoby, które ucieszyłyby się z takiej ekranizacji muszą czekać na pojawienie się oficjalnego komunikatu Sony. Tymczasem zostaje im jedynie czekanie na grę Gran Turismo 6, która zadebiutuje w końcówce tego roku.

Źródło: vg247, forbes.com

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Enpeiks
  12
  Gran Turismo na PC- marzenie.
  Kurcze, gdybym tylko posiadał zasobny portfel, to fakt kupienia PS 3/4 dla samego Gran Turismo nie stanowiłby dla mnie większego problemu. Gdybym.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Porno na masce nissana gt-r
   • avatar
    tanakov
    0
    No to będzie można powiedzieć że jest to pierwsze GT które da się odpalić na PC.. a nawet można rzec że jest to produkcja multiplatformowa ;)
    • avatar
     DyndaS
     -2
     niech lepiej popracują nad wersją PC...
     • avatar
      Rebal
      0
      Nigdy nie przepadałem za wyścigówkami ale kurrrwaa w Granda na pececie bym zagrał jednak konsoli specjalnie dla jednej gry nie będę kupował.