Gry

GTA V nieco później...

przeczytasz w 1 min.

Kilka dni temu pojawiła się informacja jakoby kolejna część Grand Theft Auto miała pokazać się jeszcze przed końcem tego roku. Rockstar Games szybko jednak zdementowała te plotki, nie zdradzając przy tym przypuszczalnej daty premiery. Fani gry nie mogą jednak narzekać, w tym roku mają się pojawić dwie paczki z dodatkami do gry. Co będą zawierały, póki co nie wiadomo, znamy jednak wypowiedź Dana Housera na ich temat: 

"We feel like we've only scratched the surface in terms of the depth and detail of Liberty City."

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  19arek93
  0
  "A nie mówiłem?" :)
  • avatar
   hunio
   0
   Może jakieś tłumaczenie? Mi nie potrzebne, jednak nie wszyscy Polacy znają "English".
   • avatar
    Szymon331
    0
    Jeśli GTA V wyszłoby jeszcze w tym roku i nawet jeśli byłby to 30 Grudzień to chyba bym się uśmiał do łez. Przez kilka lat nie dają rady wyprodukować czegoś co pobije wersję poprzednią czymś więcej niż grafiką a tu kolejna premiera właściwie "chwilę" później.
    • avatar
     SoundsGreat
     0
     Jak to nie wiadomo co będą zawierały?? O pierwszym dodatku wiadomo już sporo. Tytuł bodajże "The Lost And Damned". Bohater będzie członkiem gangu motocyklowego (tego, który dawał się we znaki Nico). Najprościej ujmując: skóra, jeansy, choppery i rock.

     swoją drogą bo przejściu fabuły GTA IV nabrałem szacunku do tej gry. Fabuła jest pouczająca, ciekawa i bardzo realna - zawsze obrywa ten, kto nie powinien.