Gry Xbox One

Halo 5: Guardians doczekało się widowiskowego zwiastuna premierowego

przeczytasz w 1 min.

Takie materiały oglądać można z wielką przyjemnością.

Halo 5: Guardians

Debiut Halo 5: Guardians to w branży gier bezsprzecznie jedno z najważniejszych wydarzeń tego miesiąca. Wątpliwe, aby gracze zainteresowani nowymi przygodami Master Chiefa mogli o tym chociaż na chwilę zapomnieć, ale na wszelki wypadek twórcy bardzo systematycznie o grze przypominają.

Data premiery ustalona została na 27 października, a zatem pozostały jeszcze nieco ponad dwa tygodnie. Mimo tego już teraz udostępniony został premierowy zwiastun gry. Być może ekipy 343Industries i Microsoft stwierdziły, że wyszedł on tak dobrze, iż nie wypada dłużej trzymać go w tajemnicy i wypadałoby przyznać im w takiej sytuacji rację.

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że materiały promujące Halo 5: Guardians są dość widowiskowe i nie inaczej jest tym razem. Krótkie wprowadzenie w fabułę, kilka dynamicznych ujęć i doskonale dobrana muzyka to połączenie z pewnością przyciągające uwagę.


Warto dodać, że niektórzy z mieszkańców Stanów Zjednoczonych, którzy zamówili Halo 5: Guardians w przedsprzedaży, już teraz otrzymali pudełka z grą. Szybko, w związku z czym w sieci pojawić może się wkrótce sporo informacji dotyczących rozgrywki, w tym rzecz jasna mnóstwo spoilerów. O tych informować nie zamierzamy, ale warto odnotować, że wedle napływających informacji na instalację gry przygotować trzeba około 60 GB miejsca na dysku.

Źródło: youtube - Xbox, vg247

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  leman97
  2
  Najświeższe newsy, Newsy, Warte uwagi,
  W tematyce Gry Xbox One, Gry Xbox One w marketplace
  I Dopiero komentarze -.-
  Usuńcie do w końcu !!!!!!!!!
  A trailer całkiem spoko :D
  • avatar
   Kenjiro
   1
   Aż mnie to zmęczyło, więc wystarczy zainstalować dodatek Stylish, a następnie:
   https://userstyles.org/styles/119658/benchmark-pl-najpierw-komentarze
   • avatar
    Defan
    1
    Moment, gdy kończy się CGI, a wchodzi gameplay, to naprawdę mocny wizualny liść prosto w twarz. Albo raczej pięść między oczy. Rozumiem, że luźna konwencja, kolorowy sznyt i ogólnie cukierkowa koncepcja... ale póki co pod tymi hasłami kryje się jedynie wizualna bieda. Nie wiem jak ogólny feeling, bo być może będzie się w to hamerykańcom grać fajnie, ale jako nieco bardziej świadomy konsument, nie tknąłbym tego patykiem. Meh.
    • avatar
     pycipro
     -2
     Killzone to zjada
     • avatar
      piotreeek
      0
      Prawdopodobnie najlepszy FPS tej generacji nadciąga. XO znowu rządzi, najlepsze wyścigi (Forza), teraz Halo 5, za chwile Tomb raider,oj grubo.