• benchmark.pl
  • Gry
  • Harry Potter: Quidditch Champions. Nowa gra dla fanów sportu i magii
Gry

Harry Potter: Quidditch Champions. Nowa gra dla fanów sportu i magii

przeczytasz w 1 min.

Gra Harry Potter: Quidditch Champions to kolejna propozycja WB Games dla miłośników elektronicznej rozrywki, którzy równocześnie są fanami magicznego świata Harry’ego Pottera.

Harry Potter: Quidditch Champions – nowa gra dla fanów Harry’ego

Sukces gry Hogwarts Legacy dobitnie pokazał, że wykreowane przez J.K. Rowling czarodziejskie uniwersum wciąż cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Nic dziwnego więc, że HBO przygotowuje serial o Harrym Potterze, a ekipa WB Games idzie za ciosem i przedstawia nowy tytuł. Oto Harry Potter: Quidditch Champions.

Tytuł zdradza właściwie wszystko. Akcja tej nowej gry będzie kręcić się wokół quidditcha. Twórcy z Unbroken Studios zaproponują graczom „szybką, konkurencyjną rozgrywkę wieloosobową”, przy czym dostępna będzie także zabawa solowa. Równocześnie autorzy podkreślają, że gra nie jest adaptacją żadnej książki czy filmu, jest za to „kompletną, samodzielną grą poświęconą quidditchowi”. Całość ma być wierna oryginalnej wizji, ale raczej nie ma co liczyć na powrót znanych bohaterów. 

Zobacz teaser Quidditch Champions i zapisz się na testy: 

Nie wiemy jeszcze, kiedy gra Harry Potter: Quidditch Champions ujrzy światło dzienne. Najpewniej jednak niebawem, bo ludzie z Unbroken Studios mówią, że pracują nad nią „od lat”, a WB Games zaprasza już na testy (tutaj można się zarejestrować). Wiemy za to, że tytuł ten zmierza zarówno na pecety, jak i konsole (choć twórcy nie zdradzili, które konkretnie). 

Źródło: WB Games

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login