• benchmark.pl
  • Gry
  • Hellish Quart – kolejne materiały prezentują nowe lokacje
Gry

Hellish Quart – kolejne materiały prezentują nowe lokacje

przeczytasz w 1 min.

Hellish Quart – czyli symulator średniowiecznego fechtunku już od dłuższego czasu zbiera bardzo pozytywne oceny. Nic więc dziwnego, bowiem za produkcję odpowiada osoba, która ma na swoim koncie pracy, chociażby przy Wiedźminie III.

Hellish Quart – materiały prezentują kolejne miejsca oraz walkę przy użyciu długich mieczy

O Hellish Quart usłyszeliśmy po raz pierwszy w lipcu 2020 roku, kiedy to mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy materiał z rozgrywki. Gra, nad którą pracuje Jakub Kisiel – specjalista ds. animacji ma się całkiem dobrze, a twórca regularnie udostępnia coraz to nowe materiały, które wprowadzają nas w świat i mechaniki gry. W najnowszych materiałach możemy zobaczyć nowe, dotąd nieujawnione lokacje oraz jak wygląda prawdziwa walka na długie miecze. 

Hellish Quart – kiedy premiera

Jeśli z niecierpliwością czekacie na prawdziwie polską produkcję, której głównym założeniem jest realistycznie odzwierciedlenie pojedynków przy użyciu broni białej, to przypominamy, że Hellish Quart zadebiutuje już 16 lutego 2021 roku w ramach tzw. wczesnego dostępu. Na ten moment pozostaje nam jedynie darmowe demo produkcji, które uruchomicie zarówno w serwisie Steam, jak i GOG. 

Gotowi na potyczkę z szablą w roli głównej? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Kubold, Steam, Informacja własna

Warto zobaczyć również: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!