Gry

Heroes VI - Orkowie w natarciu

przeczytasz w 1 min.

Twórcy Heroes VI prezentują najskuteczniejszą bitewną rasę - Orków.

 Warto przeczytać:
 

Beyond Good & Evil w HD

W świecie fantasy są różne teorie, kosmogonie i historie powstania ras. Jedni wolą opowieści Tolkiena, inni Sapkowskiego. Natomiast panowie z Ubisoft w wypuszczonym wczoraj filmiku opowiadają nam własną wersję legendy o Twierdzy - orczej frakcji ze świata Might & Magic.

W poniższym zwiastunie jasno uzasadnione jest dlaczego to właśnie te, a nie inne stwory mają największa wartość bojową  w zwarciu, dodatkowo wzmacnianą zdolnościami specjalnymi. Jest to historia dość przekonująca i spójna.

Spójrzmy jednak prawdzie w oczy - kto tak naprawdę przejmuje się rodowodem konkretnych ras? Sięgając pamięcią kilkanaście lat wstecz, w Heroes III zagrywałam się bez wgłębiania się w poszczególne zawiłości fabuły. Grywalność - oto, co się w tej serii liczy. Miło jednak, że twórcy podchodzą do swojego dzieła "od podstaw" i przynajmniej sprawiają wrażenie, że się nim fascynują.

Źródło: YouTube - Ubisoft


Komentarze

30
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adivxv5
  0
  Przykro patrzeć jak serie grę legendę kaleczą dla pieniędzy. 3 surowce , uproszona i jeszcze wydania na konsole brakuje.
  • avatar
   Nalovp
   0
   Widać że wrócili do trzeciej części jeżeli chodzi o mapę-2:05 na filmiku.
   Jak dla mnie to tylko piątka dała d..py.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Żałosne, maksymalnie zeszmacić i uprościć rozgrywkę czyli pierwszy krok do wydania na konsole.
    • avatar
     Tomecek
     0
     Nie podoba mi się grafika. Taka cukierkowa. Brakuje tylko brokatu.
     Uproszczenie gier - żebym ludziom mózg się nie przegrzał podczas grania. Po co myśleć? Klikaj, ciesz się cukierkową grafiką i... płać nam za grę.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Panie autor! Nie wyskakuj z takimi tekstami jak "kto tak naprawdę przejmuje się rodowodem konkretnych ras?" bo dla prawdziwych graczy ważna jest tak samo rozgrywka jak i fabuła (gry strategiczne nie są tutaj wyjątkiem). A jeśli interesuje cię wyłącznie nabijanie punktów i statystyk to proponuję arkanoid.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Jak dla mnie najlepszą częścią do tej pory była II. Potem na niemal równi stawiam V i III. Tzn podstwka III była lepsza niż podstawowa wersja V, ale już Dzikie Hordy bardzo do gustu mi przypadły.
       • avatar
        Otheim
        0
        To nie problem konsol że spłyca się fabułę w grach, a młodych graczy którzy siadają do takiej gry i oczekują Super grafiki, super prostej fabuły aby tylko klikać dalej... dalej... dalej i kolejny lvl wbity to super! I myślenie, jak ktoś chce fabułe to niech sobie książkę poczyta. Więc niech dla takich "graczy" oczekujących że skończa grę w tempie przejechania jednego wyścigu w Need For Speed to niech sobie szukają gdzieś indziej, a takie gry jak Heroes of M&M i gry RPG niech zostaną grami jakimi były na początkach. :)