• benchmark.pl
 • E3
 • Thunderjaw już czuwa - Horizon: Zero Dawn z dużą prezentacją na E3 2016
Gry PlayStation 4

Thunderjaw już czuwa - Horizon: Zero Dawn z dużą prezentacją na E3 2016

przeczytasz w 1 min.

Pokaz Horizon: Zero Dawn na tegorocznych targach E3 zapowiada ogromnych rozmiarów plakat rozwieszony przy jednej z ulic Los Angeles.

Po premierze Uncharted 4: Kres Złodzieja etykietka najbardziej oczekiwanej gry na PlayStation 4 przylgnąć powinna do Horizon: Zero Dawn. Dawno o tym tytule nie słyszeliśmy, ale wkrótce się to zmieni.

Właściwie to już się zmieniło, ale na ten moment mamy jedynie przedsmak tego, z czym powinniśmy mieć do czynienia za kilkanaście dni. W połowie czerwca odbędą się targi E3 2016 i jest już pewne, że pojawi się na nich Guerrilla Games. Studio chwalić będzie się Horizon: Zero Dawn właśnie.

W pierwszej kolejności dowiedzieli się tego mieszkańcy Los Angeles. Spogląda bowiem na nich Thunderjaw. Jeden z najgroźniejszych stworów, jakie spotkamy podczas rozgrywki umieszczony został na ogromnych rozmiarów plakacie reklamującym grę.

Horizon: Zero Dawn plakat E3

Spodziewamy się, a przynajmniej mamy nadzieję na fragmenty rozgrywki i ujawnienie dokładnej daty premiery. Chociaż długo mówiło się o końcówce tego roku to nieoficjalne doniesienia sugerowały opóźnienie. Być może na E3 2016 producent rozwieje wątpliwości.

Źródło: vg247

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  -1
  zapowiada się naprawdę spoko, oby tak było po premierze.
  • avatar
   Roller Mobster
   -1
   Kolejny pogrom. Tym razem w gatunku action-rpg.
   • avatar
    -AKATSUKI-
    -2
    30FPS i ku.pa w kremie.. Ale sie gimby zawioda ze hoho.
    • avatar
     Radical
     -2
     Killzone shadow fall niestety mocno rozczarowywał jeśli chodzi o gameplay ale podobno Horizon zaczęli robić wcześniej i przerwali prace żeby zrobić w międzyczasie killzona na premiere ps4 więc liczę że tym razem dostaniemy coś więcej niż tylko ładną grafikę.