Smartfony

HTC One będzie dostępny w nowych kolorach

przeczytasz w 1 min.

HTC One dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - srebrnej i czarnej. Wkrótce pojawią się dwie kolejne, już nieco bardziej "radosne".

HTC One smartfon nowe kolory

Nie ulega wątpliwości, że HTC One to smartfon mający wiele zalet, wśród których większość osób wymienia również jego wygląd. Jeśli jednak komuś nie przypadł on do gustu, to producent szykuje na to odpowiedź.

Producent bardzo szybko zrozumiał, że HTC One wyznacza odpowiedni kierunek dalszego rozwoju i postanowił jak najszybciej skorzystać z jego popularności. Dlatego też przygotowywany jest mniejszy (HTC M4) i większy (HTC T6) odpowiednik flagowca. Teraz okazuje się, że producent ma jeszcze pomysł na to, jak zwiększyć atrakcyjność jego samego.

W tej chwili HTC One dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - srebrnej i czarnej. Wkrótce pojawią się dwie kolejne, już nieco bardziej "radosne". Aluminiowa obudowa przybierze bowiem czerwone i niebieskie barwy.

Jeden z brytyjskich sklepów umieścił nawet stosowną ofertę na swojej stronie internetowej, ale dość szybko została ona usunięta. Przy czerwonej wersji HTC One widniała jednak cena 503,99 funtów.

HTC One czerwony oferta

Czekamy na to, aż podany zostanie oficjalny termin wprowadzenia do sprzedaży HTC One w nowych szatach.

Źródło: techradar, androidspin, intomobile

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Paweł Dudzik
  4
  Ja tam widzę cene w funtach:) ale mogę się mylić. za 419,99 euro już byłby mój:)
  • avatar
   Szymon331
   4
   Oryginalny srebrny jest ładny bo podkreśla materiał z którego go wykonano ale czarny nie powiem, też robi wrażenia. Ja jednak czekam na tą jego mniejszą wersję bo 4.7 cali to dla mnie o 0.7 za dużo.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ale po ##uj :) ?
    Myślą, że uda im się sprzedać więcej czerwonych telefonów niż srebrnych ?
    • avatar
     Konto usunięte
     -8
     Niech kolorowe słitaśne telefoniczki dla gimbusów opanują świat!