• benchmark.pl
 • Gry
 • Humble Weekly Sale: zapłać ile chcesz za gry - Cities XL, Gra o Tron czy też Divinity II
Gry

Humble Weekly Sale: zapłać ile chcesz za gry - Cities XL, Gra o Tron czy też Divinity II

przeczytasz w 1 min.

Rozpoczęła się kolejna tygodniowa wyprzedaż Humble Weekly Sale. W tym tygodniu do nabycia sa gry studia Focus Home.

humble weekly sale focus home płać ile chcesz gra o tron cities xl divinity ii blood bowl wyprzedaż

Trwa kolejna akcja Humble Weekly Sale. W tym tygodniu do nabycia za niemalże dowolną sumę pieniędzy, nawet jednego dolara są gry firmy Focus Home Interactive – znanego wydawcę gier.

Akcje Humble Bundle z każdym kolejnym wydaniem gromadzą coraz większe sumy pieniędzy i przyciągają większe ilości użytkowników. To głównie zasługa dobrego doboru produkcji oraz możliwości wpłaty niemalże dowolnej sumy. Ostatnio ogromną popularnością cieszyła się akcja Humble Origin Bundle, gdzie do nabycia były gry EA jak: Battlefield 3 czy też The Sims 3.

Tym razem twórcy w ramach akcji przygotowali paczkę gier, którą można nabyć nawet za 1 dolara. To odstępstwo od normy, gdyż zazwyczaj kwotą minimalną był jeden cent, aczkolwiek to wymóg otrzymania klucza Steam, gdyż wszystkie gry do działania wymagają właśnie tej usługi.

W ofercie znalazły się takie gry jak: Gra o Tron (Games of Thrones), Cities XL Platinum, Blood Bowl: Legendary Edition, Divinity II: Developer's Cut, R.A.W. Realms of Ancient War oraz Confrontation. Dodatkowo w przypadku wpłaty sumy równej lub większej od 6 $, nabywcy otrzymają także gry: Wargame: European Escalation oraz The Testament od Sherclock Holmes.

Ponadto do gier Divinity II, Confrontation oraz The Testament of Sherlock Holmes dodawane są za darmo ścieżki dźwiękowe w formacie mp3 bądź też flac.


Każda z oferowanych gier jest dostępna na platformie Steam i aby otrzymać klucz uprawniający do przypisania gry do swojej biblioteki, należy zapłacić co najmniej 1 dolara. Warto dodać, że gry są dostępne dla systemów Windows, a także dodatkowo gra Wargame: European Escalation dla Maca i Linuksa.

Jeżeli jeszcze nie wzięliście udziału w akcji, to przypominamy, że do jej końca pozostało nieco ponad sześć dni. Udział w akcji można wziąć za pośrednictwem strony Humble Bundle Weekly Sale.

Źródło: Humble Bundle

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cosmos24
  9
  lipne gry
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   Tym razem nic dla mnie ;/
   • avatar
    Konto usunięte
    -26
    Udział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąćUdział w akcji można wciąć
    • avatar
     SoundsGreat
     0
     W jaki sposób dokonuje się płatności w tym sklepie? Wchodzi tam tylko PayU, czy można robić także zwykłe przelewy bankowe?
     • avatar
      adamowski10
      0
      Kupiłem dla Cities XL Platinum :D
      • avatar
       damianox89
       0
       o ile serial Gra o Tron jest świetny to gra conajmniej lipna, przynajmniej dla mnie :P

       Witaj!

       Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
       Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

       Połącz konto już teraz.

       Zaloguj przez 1Login