Karty graficzne

Dobre chłodzenie, podświetlenie i ekran OLED - Inno3D prezentuje nową wersję RTX 2070 Super

przeczytasz w 1 min.

Inno3D GeForce RTX 2080 Super iChill X3 Ultra to karta graficzna, która zrobiła na nas pozytywne wrażenie. Jeżeli szukacie podobnego modelu w niższej cenie, producent wprowadził do oferty wersję GeForce RTX 2070 Super iChill X3 Ultra.

GeForce RTX 2070 Super to solidna propozycja dla wymagających graczy - karta oferuje bardzo dobrą wydajność, wsparcie dla technologii ray tracing i jest całkiem nieźle wyceniona. Jeżeli planujecie zakup niereferencyjnej wersji, warto zwrócić uwagę na najnowszą propozycję od Inno3D.

GeForce RTX 2070 SUPER w dopakowanej wersji

Zaprezentowany model zalicza się do niereferencyjnych konstrukcji. Na pokładzie znalazł się układ graficzny Nvidia Turing TU104 z 2560 jednostkami CUDA oraz 8 GB pamięci GDDR6 256-bit. Całość uzupełnia mocna, 12-fazowa sekcja zasilania.

Inno3D GeForce RTX 2070 Super iChill X3 Ultra

Warto dodać, że wersja iChill X3 Ultra została fabrycznie przyspieszona - z 1770 do 1815 MHz (częstotliwość pamięci pozostała bez zmian – jest to 14 000 MHz), dzięki czemu powinna oferować ciut lepsze osiągi. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją jeszcze samodzielnie podkręcić.

Wydajne, efektowne i funkcjonalne chłodzenie

Dodatkowym atutem nowego modelu jest autorskie chłodzenie, które obejmuje masywny radiator, trzy duże wentylatory, a także płytkę osłaniającą laminat (tzw. backplate). Na podstawie testów modelu GeForce RTX 2080 Super iChill X3 Ultra, wnioskujemy, że konstrukcja cechuje się bardzo dobrą wydajnością i wysoką kulturą pracy.

Inno3D GeForce RTX 2070 Super iChill X3 Ultra

To jednak nie wszystko! Na uwagę zasługuje efektowne podświetlenie chłodzenia – dodatek ten na pewno zainteresuje osoby zwracające uwagę na wygląd sprzętu. Ponadto nad środkowym wentylatorem umieszczono wyświetlacz OLED, na którym można wyświetlić informacje o taktowaniu lub prędkości obrotowej wentylatorów.

Inno3D GeForce RTX 2070 Super iChill X3 Ultra

Inno3D GeForce RTX 2070 Super iChill X3 Ultra będzie jedną z najbardziej wypasionych i jedną z najdroższych wersji RTX 2070 SUPER – jego cena ma wynosić około 2600 złotych. Cóż, za dodatkowe bajery trzeba dopłacić...

Źródło: Inno3D

Warto zobaczyć również:

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  losiaczek1
  3
  Idealna żeby obejrzeć na PC totalną chałę czyli film "Zenek"
  • avatar
   xbk123
   2
   Pełen wypas, akurat żeby z nią pojechać na festiwal disco polo w pcimiu dolnym. Jak to się nie zatrzyma to jeszcze trochę i nie kupisz karty, która nie wygląda kiczowato.
   • avatar
    wiktorrp
    1
    O ile te światełka zwiększają wydajność karty?
    • avatar
     rlistek
     1
     Zgodnie z przewidywaniami, na komentarze boomerów jakie to RGB jest niefajne, bo "za ich czasów" czegoś takiego nie było i "człowiek żył", nie trzeba było czekać.

     Nie żeby te komentarze pisali z komputerów na których Skyrim bez modów na low detalach tnie, ale jak widać panowie jednak żywo zainteresowani nowym, mid-endowym, sprzętem do gier.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      no zarąbiście. nie dość że trzeba sporo zabulić za samą grafę, to trzeba dopłacić do zupełnie niepotrzebnego oświetlenia, które żre prąd (oledy żrą go więcej), i grzeją wnętrze budy, bo takie ledy mają sprawność 50% lub mniej. ugh. aaaa to dla graczy więc musi być drogo :)