Gry

Interplay pracuje nad Fallout MMO

przeczytasz w 1 min.

Jak zapewne wiecie w kwietniu zeszłego roku firmie Interplay, będącej jednym z najlepszych wydawców gier lat 90-tych, udało się odsunąć od siebie widmo nieuchronnej upadłości i dzięki sprzedaży praw do kilku swoich tytułów (w tym Fallout’a) ponownie stanęła na nogi. Od tego czasu jednak niewiele działo się w odrodzonym Interplay’u. Dzisiejszy dzień przyniósł w tej kwestii zasadniczy przełom, jeśli można o tak nazwać. I to nie tylko dlatego, że firma ta zapowiedziała uruchomienie swojej nowej, ulepszonej strony internetowej, ale przede wszystkim z uwagi na elektryzującą wiadomość o rozpoczęciu prac na sieciową wersją Fallout’a.

Projekt ten nosi aktualnie nazwę „Project V13” (od lokalizacji startowej Fallout’a – Vault 13) i co trzeba zaznaczyć, w procesie jego tworzenia bierze udział sam Chris Taylor, jeden z twórców pierwszej części wspomnianej wyżej gry. Warto dodać, że zespół pracujący nad Fallout MMO zrzesza również innych programistów z pierwotnej ekipy pracującej przy pierwszym Fallout’cie. Pozostaje więc czekać  na kolejne wieści o tej właśnie niezwykle ciekawej produkcji.

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bchrubas
  0
  Ciekawe, ciekawe. Jeśli świat będzie dobrze oddany i nie będzie to zwykły hack'n'slash ale rasowy RPG to może się w końcu przekonam do MMORPG :-)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ciekawe co to będzie. Obecność programistów pierwszej części daje jakąś nadzieję, że coś ciekawego może z tego być. Jednakże przez moje uwielbienie dla Fallout'a 2 martwię się by nie zrobili z tego tytułu zwykłej papki w stylu biegaj i zabijaj.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Tak jak zrobili z TACTICS mimo że była ciekawa i dało się polatać to jednak straciła klimat 2 wymiatała 1 była świetna warta ukończenia :P do tej pory mam wszystkie 3 części oryginalne na półeczce czasami zdarza mi się odpalić i polatać :D -pzdr.
    • avatar
     Alex81
     0
     Zapowiada się ciekawie. Jednak tak jak przedmówca mówił Fallout 2 był najlepszy :)
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ja w Tactics nie potrafiłem grać. Dla mnie to nie Fallout. Dwójka była najlepsza, skończyłem ją chyba 7-8 razy nie żałuję żadnej godziny spędzonej przy niej. Jak będzie więcej wiadomo o MMO to się zobaczy. Na razie odliczam dni do premiery F3